مراسم گرامیداشت آزاده شهید علی مهدی پور

مراسم گرامیداشت آزاده شهید علی مهدی پور

مراسم سوم و هفتم  روز گرامیداشت یاد و خاطره  آزاده  دلاور جانبازشهید علی مهدی پور  از اعضای هیات چهارده معصوم آزادگان شهرستان بهشهر  که بیش از ۷۴ ماه ۲۲روز در اردوگاه موصل ۲ اسیر بود  در روز شنبه مورخ ۲۶اردیبهشت ۹۴ همراه با اقامه نماز مغرب و عشا  با حضور جمع کثیری از آزادگان شهرستان بهشهر و هم  ازادگان هم اسارتی آن عزیز سفرکرده از استانهای مختلف و شهر های استان مازندران  و مسوولان شهرستانی از جمله فرماندار و امام جمعه شهرستان بهشهر در مسجد امام جعفر صادق (ع) شهرستان بهشهر برگزار شد.
در این مراسم بعداز قرائت قرآن مجید توسط سرهنگ پاسدار اسدا... ریاحی ،مداح اهل بیت سیدی به  مداحی پرداخت.
بیان خاطرات دوران اسارت و قرائت نامه ارسالی از سوی آزاده  دلاور جانبازشهید علی مهدی پور  در زمان اسارت به همسرش توسط سردار سپاه اسلام برادر آزاده عزت ا... الیاسی از آزادگان  بهشهری وهم سولی با شهید آزاده علی مهدیپور  در اردوگاه موصل دو از دیگر برنامه های این مراسم بود.
دراین مراسم حضرت حجت الاسلام سید ضیاالدین جباری یادگار حضرت آیت ا... جباری امام جمعه فقید و نماینده استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری بود در که در توصیف اسارت و شهادت امام موسی کاظم(ع) و شهادت این آزاده در سالروز شهادت این امام همام و همچنین در  وصف مقاومت و پایداری آزادگان  در بند اسارت و همراه بودن آنان با انقلاب و رهبری سخنرانی نمود.
در این مراسم حضور آزادگان هم سلولی از اردوگاه موصل  ۲مخصوصا از شهرهای بابل ،ساری،بابلسر و آمل و همچنین آزادگان عضو هیات چهارده معصوم آزادگان شهرستان بهشهر و جانبازان عضو هیات حضرت ابوالفضل  العباس (ع) و خانواده معظم شهدا  و اقشار مختلف مردم چشمگیر بود.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید