۷۰درصد تخفیف کتاب الکترونیک«عصرهای کریسکان»

۱۳۹۵/۰۸/۰۲

 

از روز سه شنبه چهارم آبان ماه به مدت یک هفته نسخه الکترونیک کتاب «عصرهای کریسکان» با ۷۰ درصد تخفیف فقط در بخش کتاب الککترونیک سایت سوره مهر قابل خریداری است.
 
گفتنی است این کتاب، خاطرات امیر سعید زاده (سعید سردشتی) آزاده کرد است که بیش از شش سال در زندان‌های گروه کومله و دموکرات شکنجه شده است. او تقریبا تنها نجات یافته از زندان مخوف کریسکان است و بقیه هم بندی‌های او همه بدون محاکمه اعدام شده‌اند.
 
در بخشی از کتاب آمده:
 
«به سراغم می‌آیند و با شلنگ به جانم می‌افتند. آنقدر کتکم می‌زنند که از حال می‌روم. تمام بدنم کبود شده و سر و صورت و بینی و باسنم زخمی می‌شود. با جوالدوز به جانم می‌افتند و بدنم را سوراخ سوراخ می‌کنند. بعد داخل تنوری که تازه خاموش شده و دیواره و خاکسترش داغ داغ است می‌اندازند و آرام آرام عرق می‌کنم و نم نم تب می‌کنم. یواش یواش بوی پختگی بدنم را حس می کنم و به ناچار فریاد می‌زنم. همینکه می‌خواهم سرم را از تنور بیرون بیاورم با قنداق بر سرم می‌کوبند و داخل خاکستر داغ می‌افتم. پوستم تاول می‌زند... نیم پز می‌شوم...فریاد می‌زنم...»
 
با خواندن این کتاب با سرنوشت غم انگیز هموطنان کرد آشنا می‌شوید و به عمق فجایع ضد انقلاب دموکرات و کومله پی می‌برید.
 
علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند از تاریخ اعلام شده از طریق آدرس الکترونیکی ebook.sooremehr.ir نسبت به خرید نسخه الکترونیک کتاب اقدام نمایند.

منبع:میزان

اضافه کردن دیدگاه جدید