۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی برای تامین امنیت

۱۳۹۵/۱۱/۲۷
سردار رحیمی بیان کرد؛

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان دراولین یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید شمال این استان گفت: نیروی انتظامی برای حفظ امنیت جامعه با دشمنانی مبارزه می کند که هدفشان مقابله با آرمان های شهداست و سنگر مشخصی ندارند.

«سردار حسین رحیمی» اظهار داشت: ما به خود افتخار می کنیم و خدا را شکرگزاریم که توفیق خدمت در لباسی را داریم که دلاورانی را که با رشادت و پایمردی، به ویژه در خطه سیستان و بلوچستان مظلومانه به شهادت رسیده اند، تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده ایم.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس بسیجیان، پاسداران و ارتشیان از کشور دفاع می کردند و در همان زمان بر اساس فرمان امام (ره) ماموران نیروی انتظامی در این خطه که به فرموده مقام معظم رهبری تنگه احد جمهوری اسلامی است از کشور دفاع کرده و امروز نیز ناجا در این منطقه از کیان کشور حفاظت می کند.

فرمانده ناجا در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ما در نیروی انتظامی در حال مقابله با دشمنانی هستیم که شکل خاصی ندارند و تلاش می کنند امنیت و آرامش ما را به خطر بیندازند و آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و ملت را که برای آنها هزاران شهید تقدیم کردیم، هدف قرار داده اند.

وی با اشاره به امنیت مطلوب در نقطه صفر مرزی کشور، گفت: دشمنان در پشت مرز های ما با صرف هزینه های بسیار، تلاش می کنند که به امنیت ما خلل وارد کنند ولی نیروی انتظامی تا پای جان برای مقابله با این دشمنان ایستاده است.

«سردار رحیمی» در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: نیروی انتظامی بازوی محکم نظام بوده و سرباز صدیق، فداکار و بی ادعای ولایت با تمام قدرت و توان است و در هر کجا که ماموریت برای ما قرار داده می شود ایستاده ایم تا جان خود را فدای حفاظت از کیان انقلاب کنیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از ابتدای انقلاب اسلامی بیش از ۱۳ هزار شهید برای تامین امنیت تقدیم انقلاب کرده است، گفت: خانواده شهداء به خود ببالند امنیتی که به برکت خون شهداء وجود دارد زمینه ساز قدرت برای مردان دیپلماسی در عرصه بین المللی است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری ۱۳ تروریست توسط جان برکفان نیروی انتظامی استان به هلاکت رسیده اند، تصریح کرد: ما سربازی ولایت، تحت فرمان امام خامنه ای را توفیق الهی برای خود می دانیم و با اقتدار تمام در این خطه از کشور با عزت ایستاده ایم و با مخلان نظم و امنیت و دشمنان مقابله خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان کشف بالغ بر ۱۱۰ تن مواد مخدر و برخورد توام با اقتدار با مجرمان و کشف بیش از ۹۳ درصد جرایم را بخشی از اقدامات نیروی انتظامی در سال جاری عنوان کرد.

«سردار حسین رحیمی» در پایان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی برای تامین امنیت مردم از نقطه صفر مرزی تا قلب شهرها در کنار مردم است، گفت: ما با برنامه ریزی دقیق و بهره گیری از توانمندی های فرزندان وطن از حریم اسلام با قدرت دفاع می کنیم.

 

منبع:ابنا

اضافه کردن دیدگاه جدید