​همایش آموزشی پیام آوران ایثار برگزار می شود

۱۳۹۶/۱۰/۲۰

مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد با اعلام خبر برگزاری همایش آموزشی پیام آوران ایثار گفت: این همایش از تاریخ ۲۳ الی ۲۸ دی ماه در کردان کرج برگزار می شود .

 

اسکندر یارنسب مدیر کل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ابثارگران با بیان این که همایش آموزشی پیام آوران ایثار از تاریخ ۲۳ الی ۲۸ دی ماه در کردان کرج برگزار می شود، گفت: این همایش با حضور ۳۰۰ نفر از سراسر کشور شامل مادران، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان و آزادگان به تفکیک تحصیلات ۸۴ نفر کارشناسی، ۸۳ نفر کارشناسی ارشد، ۴۱ نفر دکتری و ۸۰ نفر سایر مدارک تحصیلی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این همایش ۶ روزه ۹ نفر از هر استان سراسر کشور، اصول و فنون سخنوری و روایت گری را آموزش خواهند دید و بعد از فراگیری برای روایتگری به اردوهای راهیان نور، دانشگاه ها، مدارس، ادارات و ... اعزام می‌شوند.

گفتنی است در این همایش، ۱۶ نفر از اساتید برتر در موضوعات مختلف از جمله اخلاق در تبلیغ ایثار اجتماعی، اصول و مبانی روایتگری، چالش ها و موانع ترویج ایثار و شهادت، آثار و برکات دفاع مقدس، اصول و مبانی جنگ نرم، ریشه های تهاجم و دلایل و زمینه های پایان جنگ، اصول و فنون سخنوری، استراتژی استکبار جهانی و گروه های تکفیری، نقش زنان در انقلاب و دفاع مقدس و تاریخ شفاهی به آموزش مدعوین خواهند پرداخت.

 

*ج/ایثار

اضافه کردن دیدگاه جدید