گفتگو با مسئول مؤسسه پیام آزادگان در استان خوزستان

۱۳۹۶/۰۹/۱۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ،

، آزاده سرافراز دکتر فاضلی نیا مسئول مؤسسه پیام آزادگان در استان خوزستان، طی مصاحبه ای با خبرنگار پیام آزادگان، برنامه‌های مراسم سالگرد ورود آزادگان به میهن اسلامی درخوزستان را اعلام کرد.

 

جناب آقای دکتر لطفا از اقداماتی که در رابطه با سالروز ورود آزادگان در خوزستان انجام شده است بفرمائید .

 

طی چندین جلسه ای که با مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان برگزار شد برنامه هایی جهت ابلاغ به شهرستانها (مسئول بنیاد –رابط موسسه )تصویب گردید که ذکر آن می‌پردازیم .

هماهنگی با ستادهای نمازجمعه شهرستانهای استان جهت دعوت ار آزادگان برای سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز در روزهای ۲۰ و ۲۷ مرداد ماه و نیز شرکت خود آزادگان با لباس اسارت 

معرفی رابطین موسسه به بنیادهای شهرستان از طریق بنیاد استان جهت هماهنگی برای برگزاری برنامه‌های پیشنهادی موسسه در شهرستانها 

طی جلساتی با مسئولین صدا و سیمای استان مقرر شد در اهواز و شهرستانهایی که مراکز صدا و سیما وجود دارد برنامه هایی اعم از مصاحبه با آزادگان و خاطره گویی آنان برگزار گردد.

 

طی هماهنگی که رابطین موسسه با بنیاد شهرستانها ی اهواز,بهبهان ,دزفول,ماهشهر ,اندیمشک و …...انجام دادند,مقرر شد که مراسم سالگرد به صورت دعوت از آزادگان و خانواده‌های آنان جهت شرکت در جشن مربوطه انجام شود.

برخی از رابطین موسسه در شهرستانهای خود طی هماهنگی با شرکتها و ادارات مربوطه مخارج جشن و بعضا غذای برنامه را تامین نمودند .

سرکشی به پیشکسوتان و خانواده شهدای آزاده در بعضی از شهرستانها از جمله اهواز توسط رابطین و مسئولین بنیاد صورت پذیرد.

در مرکز استان (اهواز)با هماهنگی بنیاد نمایشگاهی از آثار و تصاویر آزادگان و عرضه کتب خاطرات آنان از روز یکشنبه ۲۲/۵/۹۶ برگزار خواهد شد.

به ادارات و سازمانهای استان و بعضی از شهرستانها ابلاغ گردید که ضمن نصب بنر تبریک به مناسبت سالگرد ورود آزادگان در صورت امکان از بازنشستگان آزاده تجلیل بعمل بیاورند.

دیدار با مسئولین استانی از جمله استاندار,امام جمعه استان در شهرستان اهواز و بعضی از شهرستانها ی تابعه 

برنامه تجدید پیمان با شهدای حرم و آزاده‌های متوفی در پنج شنبه هفته جاری (۲۶/۵/۹۶) با حضوردر گلزار شهدا و غبار روبی از قبور مطهره آنان

 

اضافه کردن دیدگاه جدید