گفتگو با دکتر رمضان در خصوص توزیع گواهی سپرده سهام

۱۳۹۳/۱۲/۱۱

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان به نقل از خودکفایی ،متن پرسش و پاسخ خبرنگار واحد روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با دکتر رمضان :

 

- جناب آقای دکتر رمضان، در خصوص نحوه توزیع برگه سهام توضیحاتی ارائه بفرمائید؟

* در مرحله اول، برگه سهام سنتی آزادگان محترم در استان تهران توزیع و در مرحله بعد، در سایر استان های کشور اجرا خواهد شد. علاوه بر این، کارگزاری آگاه نیز توسط شعب ۲۹ گانه خود در سراسر کشور، کار توزیع گواهی سپرده سهام را انجام میدهد.

 

 

- برگه سهام سایر شهرستان ها به چه صورت و در چه تاریخی توزیع خواهد شد؟

* کار توزیع برگه سهام در سایر مناطق کشور، با هماهنگی نمایندگان محترم استان ها در زمان مساعد انجام خواهد شد؛ ولیکن اساس معامله، بر پایه برگه سهام صادره توسط کارگزاری آگاه می باشد. لازم به ذکر است برگه های قدیمی ارزش معاملاتی نداشته و صرفاً جهت اطلاع سهامدار می باشد.

 

- میزان افزایش سرمایه سهامداران محترم به چه صورت بوده است ؟

 

* پس از افزایش ۲۸ درصدی در مهرماه، در بهمن ماه نیز ۸/۷ درصد به سهام سهامداران اضافه گردید.

 

 

- افرادی که در برگه سهام آنها کد بورسی درج نشده است باید چه اقدامی انجام دهند؟

* افرادی که گواهی سپرده سهام و یا کد بورسی ندارند، می بایست اگر بدهی به شرکت دارند، پرداخت نمایند و اگر اطلاعات شناسنامه ای آنها از قبیل شماره شناسنامه و کد ملی، ناقص باشد با ارسال مدارک مورد نیاز ( کپی صفحه اول و دوم شناسنامه، کپی کارت ملی و کپی کارت آزادگی) به اداره سهام، مشکل رفع خواهد شد.

 

 

- در خصوص کارگزاری آگاه و مراجعه سهامداران محترم به این کارگزاری توضیح بفرمائید؟

* مدیریت محترم کارگزاری آگاه لطف نمودند بنا به علاقه ای که به آزادگان محترم دارند، جهت توزیع گواهی سهام، شعب ۲۹ گانه خود را بسیج نمودند. سهامداران محترم می توانند با مراجعه به دفاتر مربوطه و ارائه کارت ملی، برگه سهام خود را دریافت نمایند؛ بدیهی است طبق قانون تجارت، صاحب سهم شخصاً خود می بایست جهت دریافت سهام به کارگزاری مراجعه نماید مگر اینکه فرد دیگری وکالتنامه رسمی در خصوص دریافت برگه سهام خوکفایی در دست داشته باشد.

 

در پایان، دکتر رمضان از آزادگان محترم خواستند صبر و حوصله داشته باشند و از تعجیل پرهیز نمایند تا شرکت خودکفایی با صلابت و قدرت تمام در عرصه معاملاتی بورس وارد شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید