گفتگوی پیام آزادگان با آزاده علی علیزاده نماینده پیام آزادگان در خصوص برنامه های سالروز ورود + عکس

۱۳۹۶/۰۵/۱۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، آزاده علی علیزاده نماینده مؤسسه پیام آزادگان در استان یزد، طی مصاحبه ای با خبرنگار پیام آزادگان، برنامه های مراسم سالگرد ورود آزادگان به میهن اسلامی در استان یزد را اعلام کرد.

 

علیزاده گفت: ما حدود چند ماهی است که برای این روز در حال برنامه ریزی و تشکیل جلسات هستیم و امروز ۱۷ مرداد چهارمین جلسه شورای استانی خود را تشکیل دادیم.

 

وی افزود: در این جلسات ۳ کمیته تشکیل دادیم که هر کمیته شامل یک مسئول و چند نفر از آزادگان است تا برنامه های محول شده به آنان به خوبی انجام گیرد: کمیته دیدار که مسئولیتش با اینجانب، کمیته پشتیبانی با مسئولیت برادر آزاده سیدحسین سالاری و کمیته فرهنگی با مسئولیت برادر آزاده استاد فرمی باف است.

 

قرار است تا برای سالگرد ورود با آزادگان دیدار داشته باشیم و از وضعیت زندگی آنان مطلع شویم.

 

نماینده پیام آزادگان در استان یزد در خصوص برنامه سالگرد ورود آزادگان در استان یزد گفت: این برنامه ی استانی روز پنج شنبه ۲۶ مرداد ماه با حضور آزادگان استان یزد از ساعت ۸:۳۰ صبح به صرف صبحانه آغاز و تا بعد از ظهر در دانشگاه پردیس یزد برگزار خواهد شد.

 

وی گفت: این برنامه فقط خاص آزادگان است و خانوادگی نیست و آزادگان سراسر استان یزد با وسیله های نقلیه ای که بنیاد شهید برای آنها در نظر گرفته، از شهرهای مختلف به این استان خواهند آمد.

 

علی علیزاده گفت: در این مراسم از ۴۰ جلد کتاب به چاپ رسیده آزادگان در این استان رونمایی خواهد شد.

 

نماینده پیام آزادگان در استان یزد خاطرنشان کرد: یک برنامه خانوادگی نیز در پارک شادی یزد به مدت ۱۰ الی ۱۵ شب به صرف شام مهیاست تا آزادگان سرافراز به همراه خانواده خود از وسایل و امکانات پارک استفاده نمایند.

 

ایشان افزود: در همین روزهای مربوط به سالگرد ورود آزادگان، گروه مشورتی آزادگان جلسه ای با سردار فتوحی فرمانده سپاه استان یزد خواهیم داشت تا در خصوص ماده ۳۸ پیگیری لازم را داشته باشیم و بتوانیم در این روزها خبر خوشی برای آزادگان استان داشته باشیم.

 

وی از دیگر فعالیت های برنامه ریزی شده که شامل: یادواره پدران و مادران آزاده ای که از دنیا رفته اند، یادواره شهدای غریب و سیدآزادگان حاج آقا ابوترابی، برگزاری اردوی تفریحی همسران آزاده و فرزندان دختر آنها در پارک ویژه بانوان (پارک طوبی) ویژه همسران آزاده شهر یزد که حدود ۴۳۰ آزاده دارد و اردوی تفریحی آزادگان به یکی از شهرهای کشور که مکان آن هنوز مشخص نشده، در ماه های نزدیک خبر داد.

 

علیزاده گفت: پیگیر یک مکان ثابت برای خانه آزادگان نیز هستیم.

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید