گزارش تصویری همایش بزرگ خانوادگی آزادگان بهبهان

۱۳۹۳/۰۵/۲۷

در سالروز بازگشت پیروزمندانه ی آزادگان سرافراز به میهن اسلامی به همت هیات آزادگان بهبهان  و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همایشی با حضور کلیه ی آزادگان و خانواده های بزرگوارشان در تالار رضا ی بهبهان برگزار شد. در این مراسم که بیش از ۷۰۰ نفر حضور داشتند.

پس از قرائت قران توسط برادر آزاده حاج مرتضی متذکر و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی آقای نیری مسوول محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران از طرف خود و هیات آزادگان به حضارمحترم و مسئولین دعوت شده خیر مقدم گفتند و سخنانی را در باب روز ۲۶ مرداد و بازگشت آزادگان و صبر و استقامت آنان در دوران سخت اسارت بیان نمودند. سپس برادر آراده ی سرفراز حاج غلامعباس محمد حسنی به بیان خاطراتی از سید آزادگان مرحوم حاج آقا ابوترابی پرداختند.

بعد از آن با حضور فرماندار محترم شهرستان بهبهان مهندس ملک پور و فرمانده ی محترم ناحیه ی مقاوت سرهنگ خیران از کتاب سال های اسارت اثر محمد جواد اسکافی در حضور مولف پرده برداری شد. محمد جواد اسکافی سپس در مورد چگونگی نوشتن کتاب مطالب مختصری را به سمع و نظر حاضران رساندند. در انتها از فرزندان آزادگانی که دارای مقام های علمی و فرهنگی و رتبه های برتر آزمون سال ۹۲ بودند تجلیل به عمل آمد .

1 041.jpg

1 047.jpg

1 050.jpg

1 049.jpg

1 051.jpg

1 048.jpg

1 052.jpg

1 053.jpg

بعد از پایان مراسم آزادگان و خانواده های بزرگوارشان درضیافت شامی که به همین منظور ترتیب داده شده بود شرکت نمودند.

1 014.jpg

1 003.jpg

1 057.jpg