گالری نقاشی با موضوع آزادگان در تهران برگزار شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۸
به‌مناسبت سالروز ورود آزادگان؛
آزادگان - پیام آزادگان - آزادگان ایران - اخبار آزادگان - آزادگان سرافراز - اخبار استان‌ها - پیام آزادگان تهران - سالروز ورود آزادگان - گالری نقاشی

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان، به مناسبت سالگرد ورود آزادگان مراسم افتتاحیه آثار آزادگان در قالب نمایشگاه خط و نقاشی و آثار حجمی در موزه شهدا برگزار گردید. صبح ۲۷ مرداد ماه گالری خط، نقاشی و آثار حجمی آزادگان دفاع مقدس در موزه شهدای بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور تعدادی از مسئولین مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان استان تهران و مسئولین بنیاد شهید و تعدادی از هنرمندان آزاده همراه بود از هنرمندان آزاده تجلیل به‌عمل آمد. شایان ذکر است سردار روزبهانی از آزادگان دفاع مقدس یکی از سخنرانان این مراسم بود که به بیان خاطرات فعالیت‌های هنری آزادگان در اسارت اشاره نمود وی هنر در اسارت را بسیار تأثیرگذار داشت و گفت فعالیت‌های فرهنگی و هنری تأثیرات بسزایی در ایجاد روحیه مقاومت در اسارت داشت. در پایان این نشست حاضرین در جلسه به طرف سالن نمایشگاه هدایت شدند و افتتاحیه این نمایشگاه توسط آزاده روشندل، حمید اعتماد صورت گرفت سپس هر یک از هنرمندان آزاده در پای تابلوهای نقاشی خود به سؤالات حاضرین پاسخگو دادند.

 

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید