پیکر مرحوم حاج حسن عبوری ابوالشهیدین مازندران در کنار فرزندانش آرام گرفت + تصاویر

۱۳۹۶/۱۲/۰۳
با شهیدان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، پیکر مرحوم حاج حسن عبوری ابوالشهیدین مازندران امروز با حضور پرشور مردم قدرشناس مازندران در ساری تشییع و خاکسپاری شد.

 

مراسم با شکوه تشییع پیکر پدر شهیدان عبوری امروز با برگزاری اقامه نماز میت به امامت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران از امامزاده یحیی (ع) به سمت گلزار شهدای ساری برگزار شد.

در مراسم تشییع پیکر این پدر والامقام شهیدان عبوری که اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران، مسئولان لشکری و کشوری، نماینده ولی فقیه در استان، اعضای مجلس خبرگان رهبری، مسئولان استانی و شهرستانی ساری و شهرهای مازندران برگزار شد مداحان اهل بیت عصمت و طهارت در مدح و رثای سالار شهیدان، فاطمه زهرا (س) نوحه سرایی کردند.

استقبال پرشور مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور مازندران به حدی بوده که مسیر ۳۰ دقیقه ای تشییع ابوالشهیدین مازندران ا از امامزاده یحیی تا گلزار شهدای ساری حدود ۲.۵ ساعت به طول انجامید و در حاشیه مراسم تشییع پیکر دستجات عزاداری و سینه زنی برپا و پیام نماینده ولی فقیه در استان، استاندار مازندران، معاون رئیس جمهور، وزیر کشور و بسیاری دیگر از مسئولان استانی و کشوری در طی مسیر قرائت و پخش شد.

پیکر شادوران حسن عبوری در بین اندوه عزاداران و شیفتگان به شهدا در کنار سه فرزند برومندش محمد علی، قاسم و حجت الله عبوری در گلزار شهدای شهرستان ساری به خاک سپرده شد.

 

 

* آ 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید