پرداخت مطالبات سال ۹۵ خانواده معظم شهدا آغاز شد

۱۳۹۶/۰۶/۲۱
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی

 

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز پرداخت مطالبات سال ۱۳۹۵ خانواده معظم شهدا با اولویت استان‌های محروم و کمتر برخوردار خبر داد.

 

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با اشاره به وعده پرداخت معوقات خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: در ادامه پرداخت معوقات خانواده معظم شهدا که در دولت یازدهم اجرایی شد پرداخت مطالبات سال ۱۳۹۵ خانواده معظم شهدا در ۲۰ استان کشور از نیمه شهریور ماه سال جاری آغاز شد.

معاون رییس جمهور با اشاره به اولویت استان‌های محروم و کم برخوردار در پرداخت معوقات افزود: پرداخت مطالبات خانواده معظم شهدا در ۲۰ استان سیستان و بلوچستان، ایلام، بوشهر، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، کردستان، گلستان، لرستان، کرمانشاه، اردبیل، سمنان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، مرکزی، شهرستان‌های استان تهران، زنجان، قزوین، البرز و یزد آغاز شده است و مطالبات این عزیزان در سایر استان‌ها نیز تا پایان سال پرداخت می‌شود.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان خاطرنشان کرد: عدم پرداخت مطالبات ایثارگران در طول سال‌های گذشته باعث نارضایتی ایثارگران شده بود و در همین راستا و با برنامه ریزی‌های انجام شده توسط بنیاد معوقات سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۹۲ خانواده‌های معظم شهدا که در دولت‌های مختلف به علت بار سنگین مالی پرداخت نشده بود، در دولت تدبیر و امید پرداخت شد. همچنین مطالبات سال‌های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ نیز پرداخت شد که مجموع معوقات و مطالبات پرداخت شده در دولت یازدهم بالغ بر ۵۰۰۰ میلیارد تومان بوده است.

 

* ا 

ایثار

 

اضافه کردن دیدگاه جدید