پاسخگویی به سوال های رایج سهامداران خودکفا

۱۳۹۴/۰۳/۲۷

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان ،از آنجا که سهام شرکت خودکفایی وارد مرحله جدید (معاملاتی) شده، نحوه پیگیری و هرگونه اصلاح مغایرت اطلاعات فردی سهامداران از طریق بورس امکان پذیر می باشد .

 

لذا جهت سهولت در پیگیری به نکات زیر توجه فرمائید:

 

  1. ۱-آن دسته از سهامدارانی که به دلیل عدم ارسال مدارک به امور سهام، تا کنون موفق به دریافت کد بورسی نشده اند می توانند از طریق ارائه مدارک خود، در یکی از کارگزاری های بورس ثبت نام نموده و گواهی کد بورسی اعلام شده را به همراه کپی شناسنامه و کپی کارت ملی از طریق پست به نشانی شرکت خودکفایی ارسال نموده تا اقدامات بعدی جهت اعلام مقدار سهام مربوطه به بورس صورت گیرد.
  2.  
  3.  
  4. ۲-خانواده سهامداران متوفی که قبلا کد بورسی آن مرحوم را از شرکت دریافت نموده اند جهت انجام تشریفات قانونی انحصار وراثت و یا اعمال وکالت می توانند حصر وراثت و یا وکالت نامه را به همراه مدارک وراث و یا وکیل به پیشخوان دولت (خدمات الکترونیک) ارائه داده تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

  1. ۳-خانواده سهامداران متوفی که قبلا کد بورسی آن مرحوم را از طریق شرکت دریافت نکرده اند می توانند مدارک حصر وراثت (برابر با اصل) را به همراه کپی شناسنامه و کد ملی وراث به نشانی واحد امور سهام شرکت، واقع در تهران بالاتر از پل سید خندان، خیابان سیمرغ غربی، کوی گلزار، کوچه پروانه، پلاک ۲، طبقه اول از طریق پست ارسال نموده تا تقسیم قهری صورت گیرد و متعاقبا به بورس اعلام شود.
  2.  
  3.  
  4. ۴-کلیه سهامداران شرکت می توانند جهت معاملات سهام خود (فروش،خرید) از طریق تمامی کارگزاری های بورس اوراق بهادار، مبادرت به معامله نمایند و اختیار کارگزار سهام بر عهده سهامدار می باشد .
  5.  

انتهای خبر/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید