پاسخگویی به سوال های رایج سهامداران خودکفا

۱۳۹۴/۰۳/۲۷

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان ،از آنجا که سهام شرکت خودکفایی وارد مرحله جدید (معاملاتی) شده، نحوه پیگیری و هرگونه اصلاح مغایرت اطلاعات فردی سهامداران از طریق بورس امکان پذیر می باشد .

 

لذا جهت سهولت در پیگیری به نکات زیر توجه فرمائید:

 

  1. ۱-آن دسته از سهامدارانی که به دلیل عدم ارسال مدارک به امور سهام، تا کنون موفق به دریافت کد بورسی نشده اند می توانند از طریق ارائه مدارک خود، در یکی از کارگزاری های بورس ثبت نام نموده و گواهی کد بورسی اعلام شده را به همراه کپی شناسنامه و کپی کارت ملی از طریق پست به نشانی شرکت خودکفایی ارسال نموده تا اقدامات بعدی جهت اعلام مقدار سهام مربوطه به بورس صورت گیرد.
  2.  
  3.  
  4. ۲-خانواده سهامداران متوفی که قبلا کد بورسی آن مرحوم را از شرکت دریافت نموده اند جهت انجام تشریفات قانونی انحصار وراثت و یا اعمال وکالت می توانند حصر وراثت و یا وکالت نامه را به همراه مدارک وراث و یا وکیل به پیشخوان دولت (خدمات الکترونیک) ارائه داده تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

  1. ۳-خانواده سهامداران متوفی که قبلا کد بورسی آن مرحوم را از طریق شرکت دریافت نکرده اند می توانند مدارک حصر وراثت (برابر با اصل) را به همراه کپی شناسنامه و کد ملی وراث به نشانی واحد امور سهام شرکت، واقع در تهران بالاتر از پل سید خندان، خیابان سیمرغ غربی، کوی گلزار، کوچه پروانه، پلاک ۲، طبقه اول از طریق پست ارسال نموده تا تقسیم قهری صورت گیرد و متعاقبا به بورس اعلام شود.
  2. شماره تماس:۸۸۱۰۳۹۵۶
  3.  
  4. ۴-کلیه سهامداران شرکت می توانند جهت معاملات سهام خود (فروش،خرید) از طریق تمامی کارگزاری های بورس اوراق بهادار، مبادرت به معامله نمایند و اختیار کارگزار سهام بر عهده سهامدار می باشد .
  5.  

انتهای خبر/ج

دیدگاه ها

باسلام
دراستان ما که کارگزاری بورس وجود ندارد باید چکارکنیم

با سلام

لطفا با شرکت خودکفائی تماس بگیرید

شماره تماس:۲۲۸۴۷۴۳۶

با این چندر غاز چی معامله میشه کرد

بسمه تعالی
با سلام ، بنده مدارک را به کارگزاری بورس حافظ بردم ولی کد بورس و هیچ مدرک دیگری به من ندادند

با سلام

لطفا با شرکت خودکفائی تماس بگیرید

شماره تماس:۲۲۸۴۷۴۳۶

سلام-من کدبورسی که درکارگزاری مفیدداشتم بهمراه مدارک خواسته شده به آدرس فوق ارسال کردم ولی هنوزجوابی بمن نرسیده-دوماه است لذاهرچه دیرتراقدام شودبااین بورس فعلی سرمایه ماآب میشود-

با سلام

لطفا با شرکت خودکفائی تماس بگیرید

شماره تماس:۲۲۸۴۷۴۳۶

با سلام. شما را بخدا چرا سهام خودکفایی روز به روز پایین تر می آید؟ لطفآ اگه کسی در مورد بورس و سهام خودکفایی اطلاعاتی در اختیار دارد برای ما هم بگوید. این آقایان شرکت خودکفایی که به ماها آزادگان دروغ گفتند. گفتند ظرف شش ماه قیمت سهامتان به پنج برابر و بیشتر خواهد رسید پس کو؟ اقایان رمضان و ...

با این قیمت پایین دردی ار گرفتاری مالی ازادگان بر نمیداره خودتونم میدونید که بیشتر از اینها ارزش داره ادم با این قیمت روش نمیشه بگه سهام داره خودکفایی ازادگانیم. یعنی حون وسلامتی پدران ما که انقدر برای شما ها بی ارزشش

سلام و احترام. مگه در این قسمت ننوشته پاسخگویی به سئوالات سهامداران؟ پس چرا به این پرسشها یی که بیان شده کسی جواب نمدهد؟ نکنه مسئولین خودکفایی نمی بینند و چشمشان نا بینا شده. البته نا بینایی مصلحتی.

سلام/عرض ادب واحترام/لطفا'اساسنامه شرکت خودکفایی'راجهت رویت سهامداران'منتشر فرمایید.باسپاس فراوان"

باسپاس امیدوارم سربلند باشید ./ بهزاد

باسپاس امیدوارم سربلند باشید ./ بهزاد

با سلام لطفا آدرس الکترونیک سایت و پرتال آن را برایم ارسال فرمایید

سلام.چطوری وارد سایت امورسهامدران وارد بشوم .اصلا سایت امور سهامدران نمی اید

سلام درخصوص افزایش تعدا سهم ازادگان تو زیع دهید لطفا و قیمت واقعی سهم خود کفایی را در دستور کاری خود داشت باشید

با سلام خسته نباشید لطف می کنید بگین از چه زمانی سهام خود کفایی ازادگان دو برابر خواهد شد؟ وچطور اطلاع رسانی خوهید کرد و یک سوال دیگر ایا اگر کسی سهام خود را بفروشد سود سال گذشته اش چه می شود ؟ یعنی چه گونه سود حود را می تواند بگیرد ویا با فروختن سهام خود سود سال گذشته اش را هم واگذار می کند؟اگر این دو سوال من را جواب دهین ممنون می شوم تشکر از زحمات شما

اضافه کردن دیدگاه جدید