ویژه برنامه های گرامیداشت سالروز ورود در بهبهان برگزار شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۹
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور؛

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان، به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، ویژه برنامه های سالروز ورود آزادگان به کشور در بهبهان برگزار شد. این برنامه ها شامل غبارروبی از مزار شهدای آزاده، برگزاری مسابقات تنیس روی میز، برگزاری جشن خانوادگی آزادگان، تجلیل از فرزندان موفق آزادگان و... بود.

 

غباروبی از مزار شهدای آزاده

جمعی از آزادگان بهبهان در آستانه سالگرد ورد آزادگان به میهن اسلامی در اقدامی شایسته با حضور بر مزار شهدای آزاده در حضور خانواده های  این عزیزان با قرائت فاتحه به مقام ولای این شهدا ادای احترام نمودند.

 

مسابقات تنیس روی میز آزادگان

پس از سه مرحله بازی دوره ای، با برگزاری دیدار های پایانی، به ترتیب آقایان حاج سید مصطفی مرتضوی نسب، عباس محمدیان، مهدی حاجی زاده و حامد آبرود صاحب مقام های اول تا چهارم شدند که از این عزیزان در مراسم سالگرد ورود آزادگان تقدیر به عمل آمد. 

 

سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه بهبهان توسط آزاده سرافراز دکتر غازی

به مناسبت سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی برادرآزاده و جانباز دکتر آغازی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان بهبهان به سخنرانی پرداخته و مسائل مربوط به اسارت و پیوند آن با شرایط خاص امروز را تشریح نمودند.

 

جشن بزرگ خانوادگی آزادگان شهرستان بهبهان

به مناسبت سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و تقارن آن با میلاد با سعادت امام هادی علیه السلام و در آستانه عید امامت و ولایت عید غدیر خم، همایش بزرگ خانوادگی آزادگان بهبهان با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران بهبهان و موسسه پیام آزادگان وبا حضور مسوولین محترم شهرستان در سالن همایش های دانشگاه خاتم الانبیا برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور برادر آزاده هنرمند سینما و تئاتر جناب آقای جهانبانی و اجراهای زیبای ایشان برگزار شد، چند نماهنگ زیبا و جذاب از ورود آزادگان و عملکرد یک ساله هیت آزادگان بهبهان به سمع و نظر حضار رسید.

سپس حجت الاسلام حسینوند مسئول محترم سازمان تبلیغات اسلامی به سخنرانی پرداختند.

در این برنامه از فرزاندان آزادگان حائز رتبه های برترآزمون سراسری نیز قدر دانی شد.


 اضافه کردن دیدگاه جدید