ویژه برنامه های جذاب هیئت آزادگان بیرجند باحضور روحانی آزاده

۱۳۹۵/۰۹/۰۶

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان، ویژه برنامه های هیئت آزادگان شهرستان بیرجند و نمایندگی موسسه پیام آزادگان درخراسان جنوبی به مناسبت ایام اربعین، دهه آخر صفر و هفته بسیج با حضور و سخنرانی آزاده سرافراز و روحانی بزرگوار حاج آقا سید حسن میرسید از ۱تا ۵ آذر پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا برگزارشد.

 

 

پیش از برنامه  شب اول، آزاده روحانی میرسید در جمع بسیجیان دانش آموز و با حضور آزادگان بیرجند درهمایش رهبرکوچک  درحسینیه جماران این شهرستان سخنرانی کرد.


در حاشیه برنامه روز دوم هیئت آزادگان بیرجند، امام جمعه محترم این شهرستان نیز با روحانی آزاده حاج آقا میرسید دیدار و گفتگو کرد.

 


حضور روحانی آزاده حاج سید میرسید درمنزل تعدادی از آزادگان و استماع مسائل و مشکلات آنان، از دیگر برنامه هایی بود که با هماهنگی و همراهی نماینده موسسه پیام آزادگان در مرکز خراسان جنوبی در حاشیه ویژه برنامه های هیئت آزادگان بیرجند انجام گرفت. ازآن جمله، دیدار با خانواده  آزاده شهید اسدزاده از هم اسارتی های روحانی ازاده میرسید بود.


روحانی آزاده حاج میر سید همچنین با طلاب حوزه علمیه خراسان جنوبی در بیرجند دیدار و در جمع آنان سخنرانی کرد.

 

  

حضور آزاده سرافراز میرسید در بیت آزاده سرافراز یوسفی نیز، دیدار این دو آزاده را پس از ۳۴ سال رقم زد.

 

 

دیدار با ازاده سرافراز محمدرضا خسروی نیز از دیگر برنامه های آزادگان بیرجندی بود که با حضور روحانی آزاده، میرسید صورت گرفت.

 


اما شب های خاطره گویی با حضور روحانی ازاده میرسید در جمع ازادگان بیرجند، بی شک از بخش های جذاب برنامه های  هیئت آزادگان این شهرستان بود.
در آخرین شب حضور روحانی آزاده آقا سیدحسن میرسید در جمع ازادگان بیرجندی و سومین شب خاطره گویی در محل زینبیه هیئت ازادگان بیرجند، خاطراتی از اردوگاه های موصل ۲  و  ۴  و  رمادی ۲ و  ۶ و تکریت  ۵  و ۹ و ۱۷ و عنبر (الانبار) بیان شد.

 

پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان

اضافه کردن دیدگاه جدید