هیات آزادگان قائمشهر تشکیل شد+تصاویر

۱۳۹۶/۱۰/۱۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ،  با حضور آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه فرهنگی پیام آزادگان در استان مازندران و جمعی از آزادگان فعال اجتماعی و مذهبی شهرستان قائمشهر جلسه ای به منظور تاسیس هیات آزادگان شهرستان قائمشهر به میزبانی برادر آزاده جعفر احمدی تشکیل شد.

 
 در این جلسه کهنسال معاونت تعاون و امور اجتماعی  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران و خداشناس رئیس بنیاد شهید شهرستان قائمشهر نیز حضور داشتند.
 
در این جلسه بعداز قرائت قرآن  و بیان اهداف تشکیل جلسه توسط برادر آزاده چنگیز بابایی عضو شورای مشوراتی آزادگان ، زیارت عاشورا توسط ستایشگر اهل بیت خوانده شد.
آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه پیام آزادگان در استان مازندران گزارشی از فعالیت های انجام شده و خط مشی پیام آزادگان رامطرح و اظهار داشت: در استان مازندران قبلا هفت هیات  در شهرستانهای آمل،بابل،بابلسر، بهشهر، فریدونکنار، سوادکوه و نکا از طریق سازمان تبلیغات ثبت شده بودند و پیگیری و تشکیل جلسه هیات آزادگان شهرستانهای محمود آباد و تنکابن در سامانه طوبا سازمان تبلیغات اسلامی در خلال سه ما گذشته ثبت شدند.
وی افزود: هیات آزادگان شهرستانهای ساری،میاندرود نیز در حال ثبت می باشند.
آزاده مزیدها اظهار داشت: در نظر است هیات های آزادگان شهرستانهای استان مازندرن تا ۱۵ هیات افزایش دهیم.
نماینده موسسه پیام مازندران افزود: از مهرماه ۹۶ تا کنون ۵ کاروان از آزادگان شهرستان  بهشهر ،آمل فریدونکنار و اعضای شورای مشورتی آزادگان مازندران و سوادکوه جمعا با خانواده ۲۰۰ نفر با مشارکت خود آزادگان به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی افزود: از سوی موسسه پیام آزادگان با هماهنگی نمایندگی طی دو مرحله ماه مبارک رمضان و محرم به هیات های آزادگان برای اجرای مراسم های مذهبی و محفل انس با قرآن مساعدت می شود.
وی در ادامه ضمن آمادگی برای  مساعدت به تشکیل هیات آزادگان قائمشهر اظهار داشت: بعداز تصویب هیات و ثبت آن اولین جلسه به میزبانی  نمایندگی موسسه پیام آزادگان مازندران برگزار میگردد. 
در ادامه این جلسه اعضای جلسه علاوه بر موافقت تشکیل جلسه هیات آزادگان قائمشهر برادر آزاده جعفر احمدی را بعنوان مسئول هیات آزادگان قائمشهر تعیین  و همچنین مقرر نمودند جلسات هیات بصورت ماهانه ، اعضای هیات
 مدیره و موسس هیات آزادگان را برای ادامه کار و ثبت در سامانه طوبا مشخض کردند. 
آقای کهنسال معاونت تعاون  بنیاد شهید ضمن ابراز خوشنودی از تشکیل هیات آزادگان قائمشهر اظهار داشت: تشکیل هیات آزادگان می توانند علاوه بر ارتباط دوستان آزاده ، نسبت به حل مشکلات و انتقال خواسته  این عزیزان به مسئولان تسریع می شود.
در خاتمه میزبان جلسه برادر آزاده جعفر احمدی از آزادگان حاضر پذیرایی نمود.

اضافه کردن دیدگاه جدید