هیات آزادگان ساری در شرف تاسیس + تصاویر

۱۳۹۶/۰۸/۰۷
آزادگان مازندران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، جلسه ای با حضورآزاده جعفر مزیدها  نماینده موسسه پیام آزادگان مازندران و تعدادی از اعضای شورای مشورتی  آزادگان استان ،آزاده عبدی، بابایی، قاسمی  و آزاده واحد مسئول صندوق آزادگان سای در دفتر موسسه پیام آزادگان  مازندران برگزار گردید.

 

در این جلسه بعداز تلاوت قرآن توسط برادر آزاده آدینه نیا  و خیرمقدم گویی، آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه پیام آزادگان مازندران اهداف جلسه فعال سازی هیات  های آزادگان مطرح نمود.

آزاده جعفر مزیدها یکی دیگر از اهداف تشکیل هیات ها را همبستگی و همدلی آزادگان عنوان کرد و افزود: حضور آزادگان در هیات علاوه بر تجربه دیدار و خاطره باعث رفع مشکلات مالی و اقتصادی و رسیدگی به اوضاع آزادگان معسر و خانواده های آنها می گردد و می تواند با ارتباط مسئولین شهرستان در قالب هیات ، به رفع مشکلات آزادگان تسریع بخشید.

آزاده جعفرمزیدهانماینده موسسه پیام آزادگان مازندران از مساعدت مالی موسسه به هیات های مذهبی در ماه مبارک رمضان و ماه محرم خبرداد و گفت: علاوه بر مساعدت ها در برنامه های فرهنگی و اردویی، کمک مالی برای برگزاری محفل انس با قرآن در ماه مبارک رمضان و عزاداری ایام محرم به هیات های ثبت شده آزادگان از سوی سازمان تبلیغات اسلامی مساعدت مالی می گردد.

آزاده واحدی از تاسیس هیات  در قالب خانه آزادگان خبر داد.

طبق مذاکرات بعمل آمده مقرر گردید آزاده محمد حسن واحدی رئیس صندوق آزادگان شهرستان ساری نسبت به معرفی اعضای هیات مدیره و هیات موسس هیات آزادگان بمنظور تاسیس هیات آزادگان از طریق سامانه طوبی اقدام و نتایج را به دفتر موسسه پیام آزادگان استان مازندران اعلام نماید.

موسسه پیام آزادگان استان مازندران پذیرایی اولین نشست هیات آزادگان ساری را تقبل نمود.

 

 

 

* آ 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید