هویت پنج شهید گمنام دیگر مشخص شد

۱۳۹۳/۰۶/۱۸

1409048619748_Masuod Mohaghegh-10.jpg

هویت شهیدان "عبدالکریم لرکی"، "رجبعلی طاهرخوزانی"،"ابراهیم رحیمی"، "حسین زارع عاشق آبادی"   و  «محمدعلی مبارک» از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

به نقل از روابط عمومی کمیته جسنجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، اطلاعات این شهدا به شرخ زیر است:

شهید عبدالکریم لرکی:

عبداکریم لرکی فرزندعلی متولد سال ۱۳۴۱ است که در عملیات والفجر۸ به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در سال ۸۰ به عنوان شهید گمنام در دزفول (سردشت ) تشییع و به خاک سپرده شد.

شهید رجبعلی طاهر خوزانی:

رجبعلی طاهر خوزانی فرزند قنبر علی متولد سال ۱۳۳۴ است. وی در سال ۶۲ در منطقه عملیاتی مجنون به مقام رفیع شهادت نائل آمد. این شهید در سال ۸۵ به عنوان شهید گمنام در پادگان امام علی(ع) تشییع و تدفین شده است.

شهید محمدعلی مبارک:

محمد علی مبارک فرزند فتح‌الله،متولد سال۱۳۳۷ است. این شهید درسال۱۳۶۲ درعملیات خیبر(مجنون) به شهادت رسید. شهید مبارک در سال ۹۰ به عنوان شهید گمنام در شهرک پردیسان قم تشییع و تدفین شده است.

شهید بزرگوار ابراهیم رحیمی

شهید ابراهیم رحیمی فرزند محمد علی متولد سال۱۳۴۵ است؛ این شهید درسال۱۳۶۵به شهادت رسید. شهید رحیمی در سال ۸۳ به عنوان شهید گمنام در فریدون شهر استان اصفهان تشییع و تدفین گردیده است.

شهید حسین زارع عاشق‌آبادی:

حسین زارع‌آبادی فرزند عباس متولد سال۱۳۴۵ است. وی در سال۱۳۶۲ درعملیات خیبر(طلائیه) به شهادت رسید. زارع در سال ۹۰ به عنوان شهید گمنام در خراسان رضوی شهرستان چناران شهرک گلبهار تشییع و تدفین شده است.

به زودی و پس از پایان مراحل شناسایی ، مشخصات تعداد دیگری از شهدای شناسایی شده اعلام می‌شود.

انتهای پیام/ک

منبع: ایسنا