نکاتی درباره همایش‌های اردوگاهی

۱۳۹۸/۰۸/۲۱

قابل توجه آزادگان سرافراز

باتوجه به درخواست‌ها و تماس‌های مکرر آزادگان عزیز پس از برگزاری همایش‌های اردوگاهی اخیر، در خصوص برگزاری همایش سایر اردوگاه‌ها، ضمن ابراز خرسندی از این استقبال که موسسه نیز به دنبال آن بوده است، موارد زیر به اطلاع آزادگان عزیز می‌رسد:

۱- از آنجا که همایش‌های اردوگاهی تاثیر بسزایی در افزایش روحیه، تجدید دیدار با دوستان آزاده و ... دارد، موسسه همواره تلاش خود را در جهت حمایت از این دست برنامه‌ها قرار داده است.

۲- ستاد برگزاری همایش هر اردوگاه، از آزادگان همان اردوگاه و با مراجعه به موسسه تشکیل و پس از هماهنگی نهایی و امکان سنجی و تعیین زمان و مکان همایش، موسسه نیز ضمن ایجاد ارتباط با دستگاههای ذیربط جهت حمایت و مشارکت، از توان خود در برگزاری هرچه بهتر همایش نیز استفاده میکند. لازم به یادآوری است نقش عزیزان آزاده عضو ستاد برگزاری مراسم و آزادگان شرکت کننده در مسیر برگزاری مراسم، بسیار تعیین کننده بوده است. همچنین تاکنون تعدادی از این همایش‌ها توسط خود آزادگان این اردوگاه‌ها برگزار شده است.

۳- تاکنون آزادگان اردوگاه‌های موصل(هر ۴ اردوگاه)، رمادی(الأنبار، کمپ ۷، کمپ ۹، کمپ ۱۰)، تکریت ۱۱و ۱۲ همایش‌های متعددی را در استانهای مختلف برپا داشته‌اند.

۴- سایر اردوگاه‌ها متاسفانه به دلیل عدم مراجعه آزادگان عزیز آن اردوگاه علی رغم اشتیاق و درخواستهای موسسه، تاکنون همایشی نداشته‌اند.

لذا باتوجه به موارد گفته شده، از عزیزان آزاده اردوگاه‌های رمادی ۶، رمادی ۱۳، صلاح الدین ۵، تکریت ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۰ و بعقوبه تقاضا می‌شود که با هماهنگی با یکدیگر و تعیین معتمدین ایشان جهت تشکیل ستاد برگزاری به معاونت امور استانها و ارتباطات موسسه مراجعه نمایند تا ان‌شاالله شاهد برگزاری همایش این اردوگاه‌ها در زمان مناسب و مورد توافق باشیم.

لازم به ذکر است به دلیل مراجعه مکرر اردوگاه‌هایی که تانون برنامه داشته‌اند و همچنین با توجه به استقبال خوب عزیزان آزاده از این همایش‌ها و باتوجه به محدودیت منابع، موسسه هر ۳ سال یکبار از همایش‌های اردوگاهی هر اردوگاه حمایت میکند که البته در صورت هماهنگی و اقدام به برگزاری همایش اردوگاه‌های باقیمانده، اولویت با حمایت از این اردوگاه‌ها خواهد بود.

بی‌صبرانه منتظر دیدار آزادگان سرافراز این اردوگا‌ها هستیم.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید