مصاحبه کوتاه با شعبان ابراهیم زاده در کنگره ملی الماسهای درخشان

۱۳۹۶/۰۵/۲۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ،شعبان ابراهیم زاده  آزاده ۸سال اسارت نیز یکی از میهمانان کنگره ملی الماس های درخشان است. 

 

زمانی که از حس و حال ایشان در زمان آزادی جویا می شوم از آزادی خود به عنوان یک رویا نام می برد و می گوید: آزادی به واقع برای من مانند یک رویا بود چرا که جنگ تمام شده بود و ما هنوز اسیر بودیم. زمانی که آزاد شدیم و به خاک وطن رسیدیم گویی وارد بهشت شده بودیم. هرچند که شهادت نصیب ما نشد و همانند خاندان امام حسین(ع)، اسارت نصیب ما شد اما به هرحال آن ایام گذشت و زمانی که به  مرز ایران رسیدیم به جای آب به ما شربت و میوه دادند.

 

البته ایشان می گوید. اگر برنامه هایی که برای آزادگان تدارک دیده شده برای خانواده آزاده هم بود بهتر بود.  خانواده ما هم دوست داشتند به اتفاق در این جمع باشند.

 

 

و آنچه در پایان برنامه کنگره ملی الماس های درخشان  چشم نواز است حضور خبرنگاران، عکاسان و فیلمبرداران بسیاری است که برنامه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را انعکاس می دهند و در این میان نباید از نقش و زحمات روابط عمومی و سایر اعضای  موسسه پیام فرهنگی آزادگان که از ماهها قبل  در تهیه و تدارک این روز بزرگ،زحمت کشیده و امروز نیز با گرفتن عکس، گزارش و فیلم این لحاظ ناب را  برای همیشه درکارنامه درخشان موسسه ثبت وضبط می نمایند غافل بود.

 

یاعلی

 

اضافه کردن دیدگاه جدید