مشکلات مسکن ایثارگران باید اولویت مسئولین بنیاد باشد

۱۳۹۷/۰۳/۰۲

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با اشاره به ضرورت پیگیری مشکل مسکن ایثارگران، افزود: مشکلات جامعه ایثارگری به ویژه در زمینه مسکن باید در اولویت مسئولین بنیاد قرار گیرد و با هماهنگی سایر مسئولان استانی و شهرستانی حل شود.

 

 عبدالله مرتضوی در جلسه رسیدگی به موارد خاص مسکن که با حضور احسان رجبی معاون تعاون و امور اجتماعی و محمد مهدی باشی کارشناس مسکن و گلزارها برگزار شد، اظهار داشت: باید رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه خود بدانیم و با تمام ظرفیت برای حل مشکلات اقدام کنیم و یادمان باشد هیچ خدمتی جبران فداکاری ایثارگران را نمی‌کند.

وی بیان کرد: رشادت‌های رزمندگان، جانبازان و شهدا در هشت سال جنگ تحمیلی امنیت امروز ایران اسلامی را رقم زد، از این رو به عنوان یک تکلیف و وظیفه اصلی، با جان و دل باید خدمتگزار خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشیم تا بتوانیم به آنها ادای دین کنیم.

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران در ادامه با اشاره به ضرورت پیگیری مشکل مسکن ایثارگران، افزود: مشکلات جامعه ایثارگری به ویژه در زمینه مسکن باید در اولویت مسئولین بنیاد قرار گیرد و با هماهنگی سایر مسئولان استانی و شهرستانی حل شود.

مرتضوی همچنین عنوان کرد: حل مشکلات جامعه ایثارگری باید توسط همه مسئولان به صورت ویژه دنبال و پیگیری شود؛ اشتغال نیز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های جامعه ایثارگری است که برای رفع این مشکل تلاش گسترده‌ای باید صورت گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توسعه کارآفرینی، اشتغال‌زایی و ایجاد فضای کسب و کار در بین جامعه ایثارگری صورت گیرد تا با توانمندسازی متقاضیان اشتغال زمینه رفع بیکاری فراهم شود.

 

*ج/ایثار

اضافه کردن دیدگاه جدید