مرزبانان ربوده شده در میرجاوه آزاد شدند

۱۳۹۷/۰۸/۲۴
فرمانده کل سپاه پاسداران

 فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: با رایزنی انجام شده ۵ نفر از مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه که چندی پیش توسط عوامل نفوذی ربوده شده بودند هم‌اکنون آزاد شدند و به زودی به کشور منتقل می شوند.

 

 

 

 سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان قزوین که در محل نشست کنگره ۳ هزار شهید استان قزوین برگزار شد اظهار داشت: دشمن امروز به ضعف های خود اعتراف کرده و ناکارآمدی دشمنان با اجرای حربه های تحریمی به عنوان آخرین ابزار نتوانسته اهدافش را تامین کند.

وی افزود: استکبار و آمریکا هر تهدیدی که توانسته از ابتدای انقلاب نسبت به ما اعمال کرده و با جنگ و ترور، شبیخون فرهنگی، و تهدیدات سیاسی در جامعه تلاش کرده به نظام اسلامی آسیب بزند و همچنان در موقعیت های مختلف تلاش کرده این تهدیدات را عملی کند اما تهدیدات نظامی را انجام ‌نمیدهد چون می داند که نتبجه نخواهد گرفت.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: آنچه که تجربه ۴۰ ساله مردم ایران اسلامی است مقاومت و ایستادگی است و این رویحه همچنان می تواند ما را به سرمنزل مقصود برساند.

وی بیان کرد: رسالت شهید پیام رسانی به جامعه و مومنین است که معنای آن این است که از هیچ تهدیدی نترسبد و هیچ خوفی به دل راه ندهید و بدانید با ایستادگی و مقاومت دشمن شکست خورده و در ادامه نیز متحمل شکست های بیشتری خواهد شد.

سردار جعفری یادآورشد: همانگونه که تاکنون شاهد شکست استکبار در منطقه بوده ایم به لطف الهی در ادامه نیز شاهد این ذلت خواهیم بود و تهدیدات اقتصادی نیز با قناعت و بصیرت مردم به پایان می رسد و نوید آن داده شده است.

وی گفت: حرکتهای بسیج و سپاه در منطقه موجب ناراحتی دشمنان شده و همین بیداری و جبهه مقاومت که در یمن، سوریه، و عراق به واسطه انتظقال پیام انقلاب اسلامی ایجاد شده موجب ناراحتی استکبار شده و دچار حرکت انفعالی شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران در خصوص پاسخ به تهدیدات دشمن یادآورشد: بسیاری از پاسخ هایمان غیررسانه ای و غیرعلنی و چراغ خاموش است اما شک نکنید همه پاسخهای ما برای دشمنان استکباری دردناک است.

وی در خصوص اقدامات انجام شده برای آزادی مرزبانان ربوده شده در مرز میرجاوه که چندی پیش توسط عوامل نفوذی ربوده شدند، گفت: ۵ نفر از این مرزبانان آزاد شده اند و به زودی به کشور منتقل می شوند و تعدادی دیگر اسیر هستند که تروریستها درصدد معامله نیروهای ما با زندانیان خود هستند اما پیگیر هستیم تا از طریق دولت پاکستان بتوانیم زمینه آزادی همه سربازان خود را فراهم کنیم.

سردار جعفری گفت: جمهوری اسلامی زیر بار هیچ حرف زور و شروط غیر منطقی تروریست ها نمی رود و با اقتدار کامل و با همکاری دولت پاکستان همه نیروهای نظامی خود را آزاد خواهیم کرد.

 

 

 

 

* آ 

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید