مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان کاشمر و خلیل آباد

۱۳۹۸/۰۶/۰۸
به مناسبت ۲۶ مرداد برگزار شد؛

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان، مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان کاشمر و خلیل آباد در امامزاده حمزه کاشمر برگزار شد. این مراسم با تلاوتی از آیات کلام الله مجید در امامزاده سیدحمزه(باغ مزار) آغاز شد.

در ابتدای برنامه جناب آقای رزمی، مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کاشمر ضمن خیر مقدم به آزادگان سرافراز و خانواده های گرامی شان یاد و خاطره شهدای غریب اسارت و آزادگان به حق پیوسته را گرامی داشتند. سپس آزاده معزز صادقی از خاطرات دوران پررنج اسات گفتند و دقایقی را روایتگری نمودند. همچنین در این مراسم کلیپی با موضوع ورود آزادگان به میهن اسلامی تهیه شده بود که اکران شد و مورد استقبال قرار گرفت.

 در ادامه این مراسم دختر معزز آزاده صادقی به قرائت دکلمه ای برای آزادگان پرداختند و فضای مراسم را معنوی نمودند. سخنران ویژه این مراسم حجه الاسلام والمسلمین طباطبایی امام جمعه شهرستان کاشمر بودند که ضمن تبریک ایام دهه ولایت و سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از مقاومت آزادگان و صبر خانواده ها تجلیل و تکریم نمودند. در این برنامه همچنین از  سخنرانی جناب سرهنگ تارم؛ جانباز جنگ تحمیلی پیرامون مقام آزادگان استفاده شد.

در پایان و پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر از تمامی آزادگان و خانواده گرامی شان به صرف نهار به میزبانی موسسه پیام آزادگان پذیرایی شد.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید