مراسم فجر فاطی هیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان بابلسر به میزبانی آزاده سلیمانی + تصاویر

۱۳۹۷/۱۱/۱۸
بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه دوم شهادت حضرت فاطمه مرضیه ( س ) با حضور اعضای هیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان بابلسر در منزل آزاده حاج علی اصغر سلیمانی   برگزارشد . 

 

جلسه با تلاوتی چند از کلام الله مجید و قرائت وصیتنامه شهید توسط آزاده حاج محمد حسین باقرزاده آغاز گردید . 

ابتدای جلسه مسئول اجرایی هیئت ضمن تشکر از میزبان مراسم و تسلیت شهادت حضرت فاطمه الزهرا ( س ) ، با بیاناتی ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ،  انقلاب اسلامی ایران را با انقلابهای کبیر جهان مقایسه و انقلاب اسلامی را تنها انقلاب مذهبی و دینی جهان قبل از قرن بیستم دانست .

 و انقلاب کبیر فرانسه را انقلابی لائیسیته و انقلاب روسیه بر پایه صلح ، نان ، زمین  یاد کرد . اما انقلاب  اسلامی این چنین نبود

 در ادامه آقای مصطفی کتابیان ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بابلسر ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه ( س ) و تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشتند . 

در چنین جمع آزادگان در شهرستانهای دیگر که مسئولیت بنیاد را بعهده داشتم حضور می یافتم . و هم اکنون خدا را شاکرم که در شهرستان بابلسر هم چنین جمع صمیمی را در آزادگان این شهرستان مشاهده می کنم . و امیدوارم با همدلی و هماهنگی بنیاد و هیئت آزادگان با توجه به همه مشکلات ، بتوانیم خدمات ارزنده ای به ایثارگران داشته باشیم .

 

 در ادامه آقای کتابیان ، انقلاب اسلامی ایران را به سه مرحله مقدماتی پیروزی انقلاب ، تثبیت و تاثیر گذاری و گسترش انقلاب اسلامی در سطح منطقه و جهان سخنان مبسوطی ایراد نمودند .  

در پایان سخنان ، آقای کتابیان ریاست بنیاد با حوصله به سوالات آزادگان جواب دادند . 

 

بعد از سخنان ریاست بنیاد ، مداح اهل بیت حاج کربلایی داداش نژاد ، با مرثیه سرایی از مظلومیت حضرت فاطمه مرضیه ( س ) ، مداحی و سینه زنی آزادگان مراسم ادامه یافت .

 

 

 مراسم با پذیرایی شام از طرف میزبان و قرائت دعای سلامتی امام زمان ( عج ) به پایان رسید .

 

 

 

* آ 

اضافه کردن دیدگاه جدید