مراسم عزاداری سیدالشهداء ( ع ) هیئت آزادگان ساری +تصاویر

۱۳۹۷/۰۷/۱۲
برنامه های آزادگان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، مراسم عزاداری سیدالشهداء ( ع ) با حضور آزادگان عضو صندوق مالی ساری، نماینده موسسه فرهنگی پیام آزادگان در مازندران، رییس و معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در هیئت آزادگان شهرستان ساری روز دوشنبه۹مهرماه ۹۷ به میزبانی آزاده علیرضا خوش سلوگ در گارد جنگل ساری برگزار گردید.

 در این مراسم بعداز تلاوت چند از آیات قرآن مجید ، برادر آزاده محمد حسن واحدی مسئول مالی صندوق هیات آزادگان شهرستان ساری ضمن عرض تسلیت شهادت آقا امام حسین علیه السلام مقدم آزادگان و مهمان را خیر مقدم و از میزبان مراسم تقدیر و تشکر نمود.

 آزاده واحدی ضمن بیان خلاصه از گزارش تشکیل و فعالیت هیات و صندوق آزادگان ساری ،سوالاتی راجع به نحوه فعالیت موسسه پیام آازدگان، اشتغال فرزندان آزاده و مشکلات مسکن آزادگان از مهمان جلسه مطرح نمود.

در ادامه آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه پیام آزادگان مازندران ضمن هدف تشکیل و تاریخچه تاسیس موسسه پیام گزارشی از فعالیت ها و عملکرد نمایندگی آزادگان مازندران و کشور در خلال سال۹۶ و شش ماهه اول سال۹۷ به اختصار برای حاضرین بیان نمود سپس ضرورت تشکیل این جلسات را با توجه به مشکلات آزادگان و فرزندان آنها بیان داشت.

زیبافررییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساری با پاسخ به سوالات آزادگان راجع به اشتغال فرزندان و ماده ۴۸ که به ۲۱ تبدیل شده برای حاضران بیان کرد.همچنین در عزای  سیدالشهداو اصحاب آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام توسط برادر آزاده فلاح مداحی و سینه زنی شد.در پایان این مراسم برادر آزاده علیرضا خوش سلوک از حاضران با شام پذیرایی نمود. 

 

 

* آ

اضافه کردن دیدگاه جدید