مراسم اعیاد شعبانیه در استان قم برگزار گردید+تصاویر

۱۳۹۴/۰۳/۰۶

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان ،مراسم جشن اعیاد شعبانیه و سالگرد آزادی خرمشهر توسط موسسه فرهنگی پیام آزادگان قم برگزار گردید.

 

این مراسم که با همکاری هیئت آزادگان قم در تاریخ سوم خرداد و پنجم شعبان روز میلاد حضرت امام زین العابدین و سید الساجدین علیه السلام و در حسینیه آیت ا.. خامنه ای گلزار شهداء قم برگزار گردید با استقبال خوب آزادگان همراه بود.

 
در این مراسم ابتدا یکی از مداحان اهل بیت به مدیحه سرایی پرداخت سپس  آزاده ی عزیز آقای دکتر محمد ساردوئی نسب که یکی از ۲۳ نفری بودند که آن ۵ حماسه عظیم را آفریده بودند به بیان خاطرات پرداخت و جریان ۲۳ نفر را برای جمع حاضر بازگو نمود. سپس حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای شاکری روحانی آزاده به ایراد  سخنرانی پرداخته و ضمن بیان خاطراتی از دفاع مقدس  ودوران اسارت ,آزادگان را به هوشیاری فراخوانده و فرمودند انقلابی ماندن سختر از انقلابی بودن است.

 
آزاده ماندن و حفظ کردن  آزادگی سختر از آزاده بودن است . ما باید حواسمان را جمع کنیم تا مبادا خدای ناکرده اندوخته های دوران سخت اسارت را از دست بدهیم و تنها راه ما برای حفظ خود و تاثیر در اجتماع تمسک به قرآن واهل بیت عصمت و طهارت است و در پایان آزادگان صمیمانه در کنار هم به صرف شام پرداختند.

 

 

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید