محفل فجر فاطمی آزادگان مازندران در آمل + تصاویر

۱۳۹۷/۱۱/۲۱
بمناسبت چهلمین سالروز انقلاب اسلامی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ،  بمناسبت چهلمین سالروز انقلاب اسلامی و شهادت حضرت زهرا (س)، محفل فجر فاطمی آزادگان مازندران  روز شنبه با حضور تعدادی از آزادگان آمل و نماینده موسسه پیام آزادگان  مازندران و هیات همراه  در آمل برگزار گردید.در این محفل فجر فاطمی برادر آزاده ابراهیم پرسیان آیاتی چند از قرآن کریم را قرائت نمو.د.

 آزادمحمود پور مدیرهیات آزادگان آمل و عضو شورای مشورتی آزادگان مازندران با حاضران خیر مقدم گفت.

 آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه فرهنگی پیام آزادگان در مازندران  ضمن گرامی داشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب ،یادی از شهدای آزاده و شهدای حماسه ۶ بهمن سال۶۰ آمل کرد.

 

 

 

 نماینده موسسه فرهنگی پیام آزادگان در مازندران  گزارشی از برنامه های فجر۹۷ و اقدامات انجام شده از سوی این نمایندگی را برشمرد و افزود: امروز در آستانه برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) آزادگان مازندران با آرمانهای مقدس حضرت امام خمینی (ره) با رهبری معظم انقلاب تجدید میثاق می بندیم که تا آخرین نفس راه امام و شهدا را ادامه دهیم.

 

 

در مراسم با شکوه محمد حیدری فرزند آزاده قنبر حیدری اشعار حماسی و مداحی نمود.

 در ادامه حضرت حجه الاسلام مهدی تقی زاده امام جمعه دابوشت و دشت سر در فضایل حضرت زهرا(س) و مبانی انقلاب اسلامی و انقلاب ماندن  سخنرانی کرد.

در پایان به قید غرقه به ۴ نفر از آزادگان حاضردر مراسم  آزادگان محمدعلی رمضانی،محمدعلی شالیکار،رضا قبادی و مصطفی حبیبی  از سوی موسسه فرهنگی پیام آزادگان جوائزی اهداء گردید.

 

 

 

 

 

 

* آ

اضافه کردن دیدگاه جدید