فراخوان مشارکت در ساخت زمین اقدسیه

۱۳۹۷/۰۶/۲۱

در راستای تدابیر مدیرعامل و تاکیدات هیات مدیره ی محترمشرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مبنی بر تعیین تکلیف دارایی های غیر مولد؛ از عموم متقاضیان واجد شرایط جهت مشارکت در احداث پروژه تجاری، اداری و مسکونی زمین اقدسیه به مساحت ۴۶۰۲ متر مربع، دعوت به همکاری شد.

 

در راستای تدابیر مدیرعامل و تاکیدات هیات مدیره ی محترم شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مبنی بر تعیین تکلیف دارایی های غیر مولد؛ از عموم متقاضیان واجد شرایط جهت مشارکت در احداث پروژه تجاری، اداری و مسکونی زمین اقدسیه به مساحت ۴۶۰۲ متر مربع،  دعوت به همکاری شد.

 بر اساس این اطلاعیه که در شماره ۷۴۷۴ مورخ شنبه  ۱۳۹۷/۶/۱۷ روزنامه همشهری منتشر شد، متقاضیان مشارکت در ساخت این پروژه می بایست پیشنهادات خود را تا ساعت ۱۷ مورخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ به همراه رزومه کاری متقاضی و گواهی گردش حساب بانکی، به شرکت ره آورد سازندگی آزادگان واقع در تهران، خیابان سید خندان، خیابان جلفا، سیمرغ غربی، انتهای کوچه گلزار، پلاک ۲ ارایه دهند.

بر پایه این گزارش، حداقل میزان آورده نقدی شرکت های متقاضی در مشارکت ساخت، ۱۵۰ میلیارد ریال می باشد و متقاضیان فقط تا پایان وقت اداری روز ۱۳۹۷/۶/۲۴ فرصت دریافت اوراق و اسناد را دارند.

تصویر آگهی منتشر شده در روزنامه همشهری به شرح زیر می باشد:

 

 روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان،

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید