فجر فاطمی در جلسه هیات آزادگان فریدونکنار + تصاویر

۱۳۹۷/۱۱/۱۶
بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ،  مراسم چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و دهه دوم شهادت حضرت فاطمه الزهرا ( س ) با حضور اعضای هیئت فرهنگی مذهبی آزادگان شهرستان فریدونکنار یکشنبه ۱۴ بهمن ۹۷ به میزبانی  آزاده حاج سیف الله اکبرزاده برگزار شد.

 تلاوتی چند از کلام الله مجید و قرائت وصیتنامه شهید توسط فرزند آزاده قلی پور خوانده شد.

ابتدای جلسه مسئول اجرایی هیئت ضمن تشکر از میزبان مراسم و تسلیت شهادت حضرت فاطمه ( س ) ، با بیاناتی کوتاه ضمن گرامیداشت چهلم سالروز پیروزی انقلاب ،  در رابطه با  انقلاب اسلامی مطالبی عنوان داشت .

 

 

 

در ادامه احمد  هادی نژاد ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران ، ضمن تسلیت شهادت زهرا مرضیه ( س ) و تبریک دهه مبارک فجر ، از اینکه در جمع آزادگان حضور دارند ابراز خشنودی نمودند و گفت : تاکنون در طول خدمتم در بنیاد همچنین جمع صمیمی در ایثارگران مشاهده ننمودم .

 آقای هادی نژاد با اشاره به اینکه  خود را مدیون از خود گذشتگی و استقامت آزادگان می دانند افزود:: امثال شما آزادگان بودید که انقلاب اسلامی و جنگ را به پیروزی رساندید و هم اکنون با همت و از خود گذشتگی ، با همه مشکلات از انقلاب اسلامی دفاع می کنید .

 

 

 در ادامه هادی نژاد ریاست بنیاد به سوالات مطرح شده از سوی  آزادگان با حوصله جواب دادند .

مداح اهلبیت حاج عسگری داداش نژاد ، با مرثیه سرایی از مظلومیت حضرت فاطمه الزهرا ( س ) ، مداحی و سینه زنی آزادگان از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم فاطمی بود.مراسم با پذیرایی شام از سوی  میزبان و قرائت دعای سلامتی امام زمان ( عج ) به پایان رسید .

 

 

* آ

اضافه کردن دیدگاه جدید