فاجعه منا هرگز از یادها نخواهد رفت

۱۳۹۵/۰۶/۱۸

 

قائم مقام مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در دیدار با خانواده شهدای منا گفت: فاجعه منا بسیار دردناک و بزرگ بود و این جنایت آل سعود هرگز از یادها نخواهد رفت.

 

 

به مناسبت سالروز فاجعه منا و تکریم از شهدای این فاجعه، شکاری قائم مقام مدیر کل تهران بزرگ و مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۲ روز گذشته با حضور در منزل شهیدان غلامرضا گودرزی و رحیم آقائی پور با خانواده این شهیدان دیدار و گفتگو کردند.
شکاری در این دیدار ضمن همدردی و دلجویی از خانواده های شهدای منا گفت: فاجعه منا بسیار دردناک و بزرگ بود و این جنایت آل سعود هرگز از یادها نخواهد رفت.
وی خطاب به بازماندگان این شهدا افزود: از خداوند برای درگذشتگان طلب علو درجات و برای شما بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می کنم که خداوند با صابرین است.
شهید محمد رحیم آقائی پور متولد ۱۳۴۳ در لاهیجان و دانش آموخته دانشگاه امام صادق(ع) در رشته کارشناسی ارشد علوم سیاسی و سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در کشور اسلوونی، معاون مدیر کل امور مجلس وزارت امور خارجه و از نمایندگان این وزارتخانه در ستاد حج و شهید غلامرضا گودرزی دبیر بازنشسته آموزش و پرورش بودند که در فاجعه منا به شهادت رسیدند
انتهای پیام/  آ

ایثار

اضافه کردن دیدگاه جدید