"شور حسینی" جاماندگان اربعین در تهران

۱۳۹۵/۰۸/۳۰

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان، مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی، امروز در تهران با وجود باران شدید و سردی هوا با حضور پرشور هزاران تن از اقشار مختلف مردم، همصدا با دیگر عاشقان حسینی در سراسر ایران و جهان برگزار شد.
این مراسم از ساعت ۶:۳۰ صبح امروز با تجمع مردم برای راهپیمایی در سه مسیرتعیین شده از میدان امام حسین(ع)، حرم مطهر امامزاده حسن(ع) درخیابان امین الملک و میدان جمهوری آغاز شد و سپس راهپیمایان به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در شهر ری حرکت کردند و در آنجا به عزاداری پرداختند.

اکیپ‌های امدادی هلال احمر و نیروهای بسیج، سپاه، ارتش، حفظ نظم و امنیت مراسم امروز و ارائه خدمات به راهپیمایان را درطول مسیرها برعهده داشتند.
حتی باران شدید هم نتوانست مانع حضور مردم در راهپیمایی جاماندگان اربعین شود. جاماندگان راهپیمایی اربعین با هر سن و سال از کودکان و نوجوانان گرفته تا جوانان و پیران، به عشق امام حسین(ع) در راهپیمایی امروز حاضر شدند و نشان دادند، شور حسینی محدود به کربلا نیست.
پرچم های لبیک یا حسین و کلنا عباسک یا زینب در راهپیمایی جاماندگان حسینی به نوبه خود، بیانگر عشق و ارادت خالصانه مردم تهران به سیدالشهدا(ع) و اهل بیت عصمت و طهارت(س) بود.

عزاداری راهپیمایان اربعین حسینی با حضور ‌آیت‌الله محمد محمدی ری شهری تولیت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در مصلی شهر ری برگزار شد.

واکسی صلواتی در مسیر راهپیمایی اربعین تهران

 

 

پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان
 

اضافه کردن دیدگاه جدید