شرایط ارائه تسهیلات به ایثارگران تسهیل شود

۱۳۹۷/۰۱/۲۷

مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: بانک رسالت در زمینه پرداخت تسهیلات قانونی به جامعه هدف در میان خانواده معظم شهدا وایثارگران شرایط را تسهیل کند.

 

عبدالله مرتضوی در نشست با مسئولان بانك رسالت در زمینه ارايه تسهيلات به ايثارگران اظهار داشت: تمامی دستگاه های اجرایی، دولتی و خدماتی به ویژه بانک رسالت در تحقق اهداف از پیش تعیین شده در راستای رفع مشکلات و تأمین مطالبات خانواده شهدا تأثیرگذار هستند و با یکپارچگی، همسویی و همکاری همگانی در دو سطح اداری و اجتماعی می توان خدمات شایسته تری را ارائه کرد.

وی افزود: نگاه بخشی و صنفی هر فردی با هر جایگاه حقیقی و حقوقی در کشور به خانواده معظم شهدا، جفا به این عزیزان بوده زیرا ارائه خدمات به خانواده ایثارگران نه یک دستور کار سازمانی، بلکه یک تکلیف ملی و همگانی است.

مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران عنوان کرد: قوانین و ضوابط متعددی برای سهولت خدمات رسانی در عرصه های مختلف بهداشتی، درمانی، اشتغالزایی، تسهیلات و...در قالب فصول و بندهای گوناگون تعریف شده که عمده آن ها در حال اجرایی شدن بوده و بخشی از این موارد نیز در مرحله اجرا، نیازمند تسهیل هر چه بیشتر است.

مرتضوی با اشاره به ضرورت ارائه تسهیلات به خانواده ایثارگران گفت: قانون برای اشتغالزایی و توسعه فرصت های شغلی و رفع مشکلات بیکاری مربوط به فرزندان معظم شهدا، ارائه تسهیلات را پیش بینی کرده که دولت با توسل به منابع بانکی آن را پرداخت می کند.

وی ادامه داد: بانک رسالت در زمینه پرداخت تسهیلات قانونی به جامعه هدف در میان خانواده معظم شهدا وایثارگران شرایط را تسهیل کند.

مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: بدون تردید باید با یک تلاش همگانی، مسیر ارائه خدمات به خانواده شهدا به نحو شایسته تری تسهیل شود و وظیفه شرعی، قانونی و اخلاقی ما ایجاب می کند تا نسبت به حصول این امر نگاه ویژه ای را لحاظ کنیم.

 

*ج/ایثار

اضافه کردن دیدگاه جدید