شبی با خاطرات آزادگان در همدان + تصاویر

۱۳۹۴/۰۳/۲۴

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی پیام آزادگان دفتر همدان:

 با همکاری موسسه فرهنگی پیام آزادگان دفتر همدان اردوی خانوادگی، تفریحی، ورزشی آزادگان استان آذربایجان شرقی به همدان صورت گرفت. این کاروان متشکل از آزادگان سرافراز این استان با خانواده های محترمشان در تاریخ ۹۴/۰۳/۲۰ وارد همدان شد و در اردوگاه فجر این شهر  ساکن گردید. از برنامه های این اردو صعود به ارتفاعات الوند و فتح قله ،یادبود مرحوم حجت الاسلام حاج آقا ابوترابی (سید آزادگان)و شهدای مظلوم آزاده، بازدید از اماکن تاریخی و باغ موزه دفاع مقدس  بوده است.

 

 

همچنین روز پنجشنبه ۲۱ خرداد مراسم شبی با خاطرات آزادگان با حضور جمعی از آزادگان سرافراز دو استان و خانواده های محترمشان در سالن اجتماعات اردوگاه  تشکیل گردید. از برنامه های این مراسم قرائت قرآن،اشعار حماسی توسط برادر آزاده عبدالکریم کیانی،روایت خاطره توسط سه نفر از آزادگان(برادران اسدی،عباسی و نوبرانی) واجرای مسابقه بوده است.

 

در آغاز برنامه  برادر آزاده حاج آقا عسگری مسئول محترم دفتر همدان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور آزادگان سرافراز آذربایجان شرقی و  خانواده های محترمشان همچنین سایر مدعوین ،هدف از تشکیل این جلسه  را روایت خاطرات آزادگان و ثبت و ضبط آنها برای استفاده کاربردی نسل های امروز و آینده  از مقاومت ۱۰ ساله آزادگان عزیز عنوان نموده و ابراز امیدواری کردند چنین جلساتی در آینده و در مناسبت های مختلف انجام پذیرد که این مهم باعث تجدید دیدار آزادگان و خانواده های محترمشان با یکدیگر نیز در فضایی صمیمانه خواهد شد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اهدای جوایز مسابقه

 

 

 

 

 

منطقه عمومی میدان میشان(محل استراحت کوهنوردان)

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید