سازمان تبلیغات با استفاده از ظرفیت مساجد قصد کاهش آسیب ها را دارد

۱۳۹۷/۰۴/۲۰
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: سازمان تبلیغات در رصد و جمع آوری آمار و مقابله با آسیب ها ورود پیدا کرده و قصد دارد از ظرفیت مساجد به ویژه در محله ها برای این منظور استفاده کند.

 

 

 به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محسن مهرعلیزاده در دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با ایشان، نفس فعالیت های این سازمان را بسیار ارزشمند خواند و اظهارداشت: دستورات رهبر معظم انقلاب در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی نافذ است و ریاست جمهوری نیز تاکیدات زیادی در این خصوص دارند.

وی با بیان اینکه همه این تاکیدات نشانگر اهمیت کار است، افزود: اثرات آسیب های اجتماعی در جامعه مشهود است ولی باید به طور جامع و کامل دیده شود و نباید به صورت مسکن با آن برخورد کرد.

استاندار اصفهان تاکید کرد: اگر در جامعه شرایط برای زندگی مطلوب از جمله ایجاد اشتغال، تفریح، تحصیل و ... در نظر گرفته شود آسیب های اجتماعی به حداقل می رسد.

حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این دیدار با بیان اینکه در سفر به اصفهان برنامه هایی در خصوص رصد آسیب های اجتماعی در نظر گرفته شده بود، اظهار داشت: این موضوع از تاکیدات مقام معظم رهبری است و به همین منظور سازمان تبلیغات اسلامی نیز در رصد و جمع آوری آمار و مقابله با آسیب ها ورود پیدا کرده است و قصد دارد از ظرفیت مساجد به ویژه در محله ها برای این منظور استفاده کند.

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید