رونمایی نماهنگ «کبوتر اسیر» در سالروز ورود آزادگان به وطن

۱۳۹۶/۰۵/۲۱

قائم مقام بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی گفت: در سالروز ورود آزادگان به وطن نماهنگ «کبوتر اسیر» که توسط فرزند شهید «جواد خانی» تولید شده است، رونمایی می شود.

 

 قاسم ملکدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غریب  خراسان رضوی اظهارکرد:۲۶مرداد سالروز ورود آزادگان به ایران اسلامی است که این اسوه های صبر و استقامت که مظهر از خود گذشتگی و ولایت پذیری هستند.

قائم مقام بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد:  آزادگان نماد و اسطوره مقاومت و دفاع از میهن اسلامی‌اند و در دوران اسارت با توکل به خدا پایبند به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  بودند.

وی با تشریح برنامه های ۲۶مردادماه سال جاری ، اظهار کرد: در سالروز ورود آزادگان به وطن آهنگ و نماهنگ «کبوتر اسیر» که به سفارش معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی و با خوانندگی «جواد خانی» تولید شده است در همایش سراسری آزادگان که در نیشابور برگزار می شود رونمایی می شود.

ملکدار خاطر نشان کرد: جواد خانی فرزند شهید «جواد خانی» که پس از شهادت پدر متولد شده برای خانواده های شهدا و ایثارگران به ویژه شهدای غریب و آزادگان نماهنگ «کبوتر اسیر» تولید و در همایش سراسری آزادگان اجرا و رونمایی می شود.

قائم مقام بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی افزود: ورزش همگانی کوهنوردی و مسابقه حفظ سوره واقعه ویژه خانواده های آزادگان  برگزار می شود.

گفتنی است جواد خوانی فرزند شهید« جواد خانی» نماهنگ « کبوتر اسیر»  را  به آزادگان ایران اسلامی هدیه کرده است، شهید والا مقام در ۱۳۴۲ چشم به جهان گشود و در ۵بهمن ۱۳۶۵ در علمیات کربلای ۵شلمچه به مقام رفیع شهادت نائل آمد که چهار ماه پس از شهادت پدر فرزند شهید به دنیا آمد و امروز نام و راه پدر را در سنگر هنر  ادامه می دهد.

 

*ج/ایثار

اضافه کردن دیدگاه جدید