روزنامه صهیونیستی:طولانی کردن عمر داعش غرب را از حملات تروریستی نجات می دهد

۱۳۹۵/۱۱/۰۳

در گزارش این روزنامه صهیونیستی آمده است، طولانی کردن عمر داعش احتمالا مرگ مسلمانان افراطی بیشتری را به دست آدم‌های خاورمیانه رقم می زند و غرب را از حملات متعدد تروریستی نجات می دهد!
فعالیت های تروریستی در اروپا که داعش اخیراً مسئولیت آنها را بر عهده گرفت، عمدتاً به دست گروه های کوچکی صورت گرفته است که با این گروه بیعت کرده بودند. آنها بطور مستقیم از سوریه و عراق به اروپا اعزام نشده بودند.
این پایگاه اینترنتی افزود: «داعش به خودی خود فقط می تواند خسارت های محدودی به بار آورد. عقل حکم می کند که داعش ضعیف بهتر از داعش شکست خورده است. داعش آهن ربایی است برای جذب مسلمانان افراطی در کشورهای مختلف دنیا. این نیروهای داوطلب را به کمک کارهای اطلاعاتی، راحت تر می توان شناسایی کرد. آنها در خاک عراق و سوریه مهارت های مخربی فرا می گیرند که در صورت بازگشت به وطن خود موجب نگرانی هستند، اگر داعش به طور کامل شکست بخورد، بیشتر این افراد احتمالاً به کشورهای خود باز خواهند گشت و مشکل آفرین خواهند شد.»
این پایگاه ادامه داد: «اگر داعش تسلط خود را بر قلمروهای تحت کنترلش از دست دهد، آنگاه انرژی که قرار بود برای محافظت از حکومت و حکمرانی خود صرف کند را به سمت سازماندهی حملات تروریستی بیشتری در ورای مرزهایش هدایت می کند.
سقوط داعش باعث ظهور تروریست های تبعیدی می شود که ممکن است مهاجران مسلمان در غرب را افراطی تر کند. بسیاری از سازمان های ضد تروریستی این خطر را درک می کنند.»
منبع: ایرنا

اضافه کردن دیدگاه جدید