روحانی مستقر روستای کاظم آباد رباط کریم با جانباز و آزاده نیروی انتظامی دیدار کرد

۱۳۹۷/۰۸/۰۱

روحانی مستقر تبلیغات اسلامی رباط کریم با جانباز و آزاده نیروی انتظامی روستای کاظم آباد به منظور عرض تبریک هفته ناجا دیدار کرد.

به مناسبت هفته ناجا، حجت‌الاسلام روح اله دیزجی، روحانی مستقر تبلیغات اسلامی رباط کریم و امام جماعت مسجد صاحب الزمان(ع) روستای اصغرآباد، ۲۲ مهر جاری به همراه فرمانده پایگاه خواهران و هیئت امنا مسجد با عقیل دادرس، جانباز و آزاده نیروی انتظامی به منظور عرض تبریک این ایام و خدا قوت، دیدار کرد.

وی، با استفاده از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، عنوان کرد: آرزوی همیشگی انسان ها، دنیایی سراسر صلح و آرامش بوده است، ولی بشر با همه تلاش ها، هنوز نتوانسته بر این آرزو جامه عمل بپوشاند و همیشه عده ای با زیر پا گذاشتن ارزش ها، هنجارها و رسوم اجتماعی، حریم جامعه را نقض و چهره آن را آلوده اند.

حجت‌الاسلام دیزجی، ادامه داد: وجود این افراد با توجه به زیان هایی که از لحاظ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بر پیکر اجتماع وارد می‌کنند، نیاز به یک نیروی مقابله گر را بیش تر روشن می سازد و نیروی انتظامی نیاز یک جامعه آرمانی است و همه اندیشمندان اجتماعی بر ضرورت وجود چنین نیرویی در تمام جوامع تأکید دارند.

این مبلغ دینی، ابراز داشت: نیرویی که با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه های ظلم و فساد می کوبد تا ارمغان آور آرامش و عدالت باشد و امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط، ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است.

 

*ج/سازمان تبلیغات

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید