رسیدگی به حادثه دیدگان شاهد و ایثارگر زلزله در دستور کار قرار گرفت

۱۳۹۶/۰۸/۲۳

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستور رسیدگی و پیگیری جبران خسارت حادثه دیدگان شاهد و ایثارگر در حادثه زلزله غرب کشور به ویژه استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان را صادر کرد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی در نشست شورای معاونان و مدیران بنیاد، حادثه‌ مصیب‌بار زلزله را به ملت ایران به خصوص به مردم استان‌های کرمانشاه، ایلام و کردستان و به‌ویژه به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مصیبت‌زده تسلیت گفت و افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای کمک به دستگاه‌های مسئول در امر یاری رسانی به هموطنان از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل موجود در بخش‌های مختلف بنیاد در این زمینه استفاده می‌کند.

معاون رئیس جمهوری ضمن صدور دستور رسیدگی به وضعیت آسیب دیدگان شاهد و ایثارگر، افزود: متاسفانه حادثه زلزله در استان‌های غربی کشور به خصوص کرمانشاه به داغدار شدن و آسیب به تعدادی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران منجر شده است که باید رسیدگی به این موضوع در دستور کار معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد و ادارات کل بنیاد در استان‌های مربوطه قرار گیرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در مورد حادثه دیدگان جامعه ایثارگری، ادامه داد: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته، ایثارگران تحت پوشش بیمه‌های عمر، حادثه و حوادث غیر مترقبه قرار دارند و لذا در شرایط فعلی می‌توانند از مزایای این بیمه‌ها استفاده کنند.

وی با اشاره به صدمه دیدن منازل خانواده‌های شاهد و ایثارگر، اضافه کرد: منازل خانواده معظم شهدا و ایثارگران تحت پوشش بیمه قرار دارد و جبران خسارات وارده به این افراد توسط بنیاد پیگیری می‌شود.

 

*ج/آنا

اضافه کردن دیدگاه جدید