رئیس جمهوری اولویت های وزارت کار در حوزه تولید را ابلاغ کرد

۱۳۹۶/۰۱/۲۳

 

رئیس جمهور پیرو بخشنامه‌ای به تمامی دستگاه‌ها برای ارائه برنامه‌ها و بسته‌های اجرایی جهت شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال، در نامه جداگانه‌ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فعالیتهای ویژه دارای اولویت و مدنظر خود را نیز در حوزه وظایف این وزارتخانه، به وی ابلاغ کرد.

این نامه در جهت اجرای شایسته، همه جانبه و جهادی منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» و در ادامه اقداماتی که تاکنون در حوزه ماموریت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی انجام شده، صادر شده است.

در نامه رئیس جمهوری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: پیرو ابلاغ بخشنامه شماره ۴۲۴۳ مورخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ موضوع ارائه برنامه ها و بسته های اجرایی پیشنهادی آن وزارت برای تداوم و ارتقاء کمی و کیفی فعالیتهای مرتبط با سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» بدینوسیله فعالیت های ویژه دارای اولویت و مدنظر اینجانب در حوزه وظایف آن وزارت را ابلاغ می کنم.

در نامه رئیس جمهوری تاکید شده است: لازم است تدوین برنامه اجرایی فعالیت ها (افزایش اشتغالزایی فعالیت های تولیدی با همکاری وزرا، روسای سازمان ها و دستگاه های اجرایی ذیربط) با اولویت در دستور کار قرار گیرد و نتیجه حداکثر ظرف مدت ۲ ماه از تاریخ این ابلاغ، تهیه و ارائه شود.

منبع:ایرنا

اضافه کردن دیدگاه جدید