دیدار نماینده موسسه پیام آزادگان در مازندران با آزاده جعفر احمدی + تصاویر

۱۳۹۶/۰۵/۲۱

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، نماینده موسسه  پیام آزادگان در مازندران با آزاده جعفر احمدی دیدار کرد.آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه پیام آزادگان در مازندران و همراهان با آزاده جعفر احمدی رئیس شورای شهر قائمشهر دیدار کرد.

در این دیدار دو تن از آزادگان عضو شورای مشورتی آزادگان مازندران چنگیز بابایی و سید علی اصغر قاسمی نیز حضور داشتند.

نماینده موسسه پیام آزادگان در مازندران ضمن تبریک مجدد به آزاده جعفر احمدی به عنوان شورای شهر قائم شهر اظهار داشت: انتخاب مجدد شما عزیز آزاده در کرسی خدمت گذاری در شورای شهر، باعث افتخار جامعه آزادگان مازندران و قائم شهر است .

آزاده مزیدها افزود: هدف از دیدار از جنابعالی و دیگر عزیزان آزاده و خانواده های شهدای و متوفی آزاده از اهداف موسسه پیام به منظور تکریم از این عزیزان در دوران اسارت و خدمات بعد از آزادی به جامعه  وتقدیر از ایثار همسران این عزیزان و خانواده معظم شهدای آزاده و متوفی می باشد.

جعفر احمدی رئیس شورای شهر شهرستان قائمشهر، ضمن تشکر از زحمات موسسه و نمایندگان، مصوباتی را در خصوص خدماتی که در شهرداری به ایثارگران ارائه می شود، بیان کرد.

احمدی افزود: امتیازاتی بابت اخذ پروانه و تخفیفات ویژه ای وجود دارد که مختص خانواده ایثارگران و جانبازان و آزادگان می باشد و در ادامه توضیحاتی ارائه نمود.

ایشان از همکاری شهرداری در نصب بنر به مناسبت سالگرد ورود آزادگان در سطح شهر خبر داد و افزود: تمام تلاش خود را در جهت کمک به هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسم سالگرد ورود آزادگان با نماینده آزادگان در قائمشهر انجام می دهیم.

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید