دلنوشته آزاده ای بزرگوار برای ۱۷۵ شهید غواص

۱۳۹۴/۰۳/۲۷

جان دادیم تا برای همیشه حیات شرافتمندانه در نزد عقلا داشته باشیم، بعد از ما امانتداری کنید و آب حیات را با مقاومت از دشمن بستانید.

 

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان، شیرعلی شهبازی آزاده دفاع مقدس با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

 

 این روزها فضای کشور تحت تاثیر عطر بهشتی ۱۷۵ شهید غواصی و خط شکنی است که پس از سال ها دوری از خانه به آغوش میهن بازگشته اند و جنب و جوشی وصف ناپذیر را در جامعه به راه انداخته اند. در این میان شخصیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خود را از این قافله جدا ندانسته و هر یک با پیامی نظر خود را بیان کردند.

 

ghavvas-INSTAGRAM (1)

 

شیرعلی شهبازی آزاده دفاع مقدس با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

 

از آغاز تفحص ها مشخص شد هر وقت نیاز به بصیرت بیشتر داشته ایم شهدا به دادمان رسیده اند.

 

شهدای کربلای ۴ آمدند تا بگویند اگر در صفوف فشرده مردم رخنه ایجاد شد، بهترین ها با دستان بسته به قربانگاه می روند، امروز بیش از همیشه به همدلی و همزبانی نیاز داریم.

 

این پبام شهدایی است که با دست بسته و چشمانی باز زنده به گور شدند تا یک وجب از خاک کشور شان را تسلیم دشمن نکنند:

 

جان دادیم تا برای همیشه حیات شرافتمندانه در نزد عقلا داشته باشیم، بعد از ما امانتداری کنید، آب حیات را با مقاومت از دشمن بستانید که آینده ازآن مجاهدان است و بامذاکره مدینه النبی فتح نمی شود.

 

انتهای پیام/ک

منبع: سلام دلفان

 

اضافه کردن دیدگاه جدید