درگذشت آزاده و جانباز سرافراز یدالله شریفی از شهرستان کوثر

۱۳۹۶/۱۰/۱۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، یدالله شریفی" آزاده، جانباز ۴۰ درصد و پاسدار پیشکسوت شهرستان کوثر شامگاه روز، پنجشنبه ۱۴ دیماه به علت بیماری به دیدار همرزمان شهیدش شتافت.

شادروان یدالله شریفی، در عین تسلط ظاهری دشمن بر جسم وی و به رغم حصار دیوارهای سرد و بلند زندان، مردانه زیست و به اسارت، لباس آزادگی پوشاند.

"حجت الاسلام والمسلمین بیگی خطیب جمعه کوثر" در پی درگذشت این آزاده سلحشور پیام تسلیت صادر کرد.

در این پیام آمده است: «درگذشت آزاده، جانباز و پیشکسوت سبزپوش، مرحوم یدالله شریفی را به خانواده محترم ایشا‌ن، بستگان، جانبازارن، ایثارگران، آزادگان و سبزپوشان انقلاب اسلامی تسلیت عرض کرده و برای ان مرحوم غفران و رحمت و برای بازماندگان عزت و سلامتی ارزومندم

در دیگر بخش این پیام آمده است: آزادگان ذخایر انقلاب و گنجینه‌های به جا مانده از دوران دفاع مقدس و ترجمان ارزش‌های حماسی جنگ تحمیلی هستند که صلابت فولاد را با لطافت روح درهم‌آمیختند.

 ضمناً مراسم تشییع پیکر این آزاده گرانقدر روز جمعه مورخه ۹۶/۱۰/۱۵ راس ساعت ۱۰ صبح از محل سپاه ناحیه کوثر به طرف آرامستان گیوی انجام شد.

 

 موسسه فرهنگی هنری پیام آزادگان، ضمن عرض تسلیت به جامعه ایثارگران و خانواده آن عزیز سفرکرده از درگاه خداوند متعال برای آزاده فقید علو درجات و برای بازماندگان شکیبایی و سلامتی مسئلت می نماید.

 

 

 

 

 

مرحوم آزاده و جانباز، یدالله شریفی - محل اسارت هورالهویزه - مکان اسارت تکریت عراق

 

اضافه کردن دیدگاه جدید