حضور آزادگان همراه با خانواده در حرم مطهر امام خمینی صبح امروز + تصاویر

۱۳۹۷/۱۱/۱۸
بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ، بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وتجدید میثاق با  ارمانهای انقلاب و امام (ره) صبح امروز ۱۸ بهمن ۹۷ جمعی از آزادگان همراه با خانواده در حرم مطهر امام خمینی حضور یافتند . 

 

 گروهی از آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس همراه با خانواده و با لباس مخصوص دوران اسارت به منظور تجدید پیمان با آرمانهای انقلاب و امام و رهبری در حرم مطهر امام خمینی حضور پیدا کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در ابتدا پس از حضور در حرم مطهر امام (ره) ونثار فاتحه وشاخه گل توسط ازادگان وخانواده های ایشان سرود " قسم به ره هر شهید " و " "خمینی ای امام "  اجرا شد .

 

 

 امروز نیز در ادمه برنامه های روزهای گذشته پس از حضور در حرم امام خمینی در آئین غبار روبی مزار شهدای گلگون کفن انقلاب و ازادگان شهید شرکت  کردند . که هم اکنون مراسم میهمانی لاله ها با حضور آزادگان در حال برگزاری می باشد . 

در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ،ازادگان نیز در تبعیت از ولایت و همپای سایر اقشار ملت بزرگ ایران ،برنامه های متنوعی در سراسر کشور اجرا می کنند.

هماهنگی و برگزاری برنامه های ازادگان سراسر کشور توسط موسسه فرهنگی پیام ازادگان و در ارتباط با ستاد برگزاری مراسم دهه فجر انجام می پذیرد.

یاداور می شود آزادگان سرافراز در روز ۲۲ بهمن نیز در میدان فردوسی غرفه ای برپاخواهند کرد که در این غرفه برنامه های متنوع هنری و فرهنگی توسط ازادگان برای راهپیمایان اجرا خواهد شد. 

 

 

 

* ا 

اضافه کردن دیدگاه جدید