حضور آزادگان مشهدی در ایستگاه مقاوت و ایستادگی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

۱۳۹۷/۱۱/۲۴
یوم الله ۲۲ بهمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ،  با هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته جهت مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد مقدس، ایستگاهی با محور آزادگان سرافراز دفاع مقدس برپا شد.

 

✳ ایستگاه پیام آزادگان از روز یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷ در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن راه اندازی و بنرهای مفهومی آزادگان که تولید محتوا و چاپ آن چند روز طول کشیده بود نصب و در معرض دید مردم شهید پرور مشهد مقدس قرار گرفت.

 

 

✳ در این مراسم تعداد زیادی از آزادگان با پوشیدن لباس اسارت و گرفتن پلاکارد با موضوع مقاومت  آزادگان و آزادگی، در مسیر راهپیمایی و در ایستگاه ایفای نقش کردند.

✳ در این مراسم توجه بسیاری از مردم و خبرنگاران به آزادگان و شعارهای آنان جلب شد.

 

 

 

✳ در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در ایستگاه پیام آزادگان،  شعارهای ازقبل آماده شده از طریق بلندگوهای مراسم پخش می گردید و مردم ،  تکرار می نمودند.

✳ دو نفر از آزادگان روی سن رفته و به بیان خاطرات خود از اسارت پرداختند و اعلام کردند: با وجود همه ی سختی ها و شکنجه های دوران اسارت،برای عزت ایران اسلامی ، همچنان پای انقلاب و آرمان هایمان ایستاده ایم.

✳ در این مراسم گروه سرود عصر انتظار به اجرای چند سرود انقلابی و حماسی پرداختند که مورد استقبال زیادی از حاضرین قرار گرفت.

✳آزادگان با در دست گرفتن پلاکارد شعارهای مقاومت وایستادگی در روی سن، پیامهای اساسی خود از جمله "پیام آزادگان؛ مقاوت والسلام" را به نمایش گذاشتند.

 

✳ در پایان این مراسم زائران و مجاوران علی بن موسی الرضا (ع) با آزادگان سرافراز عکس یادگاری گرفتند و در گوشه و کنار از بیان خاطرات آزادگان استفاده نمودند.

✳ آزادگان سرافراز بار دیگر با حضور پرشور و انقلابی خود، دسیسه های دشمنان را نقش برآب نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* آ 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید