جنگ هنوز برای جانبازان پایان نیافتاده است

۱۳۹۶/۰۲/۱۶

یک فرمانده گیلانی دفاع مقدس اعلام کرد: راه شهدا با گفتن "شهدا شرمنده‌ایم" پیموده نمی‌شود، بلکه غیرت و عمل و ایثار می‌خواهد.

 

 مهدی نصیری، از فرماندهان دفاع مقدس و جانباز ۷۰درصد استان گیلان پیش از خطبه‌های امروز(۱۵۵اردیبهشت) نماز جمعه که در مصلی امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) این شهر برگزار شد، با اشاره به دست و پنجه نرم کردن هر روزه جانبازان با درد و رنج، اعلام کرد: جنگ هنوز برای جانبازان پایان نیافتاده است.

 

وی با بیان اینکه با گفتن "شهدا شرمنده‌ایم" راه شهدا پیموده نمی‌شود، افزود: پیمودن راه شهدا غیرت و عمل و ایثار می‌خواهد.

 

این فرمانده دفاع مقدس خاطرنشان کرد: با شعار بی عمل نمی‌توان اعتبار کسب کرد و رضایت خدا را به دست آورد.

 

وی اذعان داشت: باید در برابر خون شهدا پاسخگو باشیم و کسانی که برای منافع دنیا از آرمان شهدا عدول کرده‌اند از مردم سیلی می‌خورند.

 

این جانباز دفاع مقدس با اشاره به آیات قرآن کریم و دسته بندی جریانات به دو حزب الله و حزب شیطان، گفت: فتنه گران و حامیان فتنه نماد حزب شیطان هستند.

 

وی افزود: همین حزب شیطان و حامیان فتنه هستند که مدافعان حرم را جنگ طلب و آشوبگر معرفی کرده و اصولاً اعتقادی به حرم ندارند.

 

 نصیری خاطرنشان ساخت: حامیان فتنه خیمه‌های عزای امام حسین(علیه السلام) را به آتش کشیده و خائن به ولایت و جامعه ایثارگری هستند.

 

وی یادآور شد: فتنه خط جدید امروز ماست و جامعه ایثارگری با حنجره‌های اجاره‌ای در خدمت فتنه با هر شکل و شمایلی که باشند برخورد می‌کند.

 

این فرمانده دفاع مقدس اذعان کرد: جامعه ایثارگران هرگز اجازه نخواهد داد فتنه گران و مفسدان مالی مسئولیت پیدا کنند و در کنار ولایت چون کوه ایستاده‌ایم.

 

مجریان انتخابات در گیلان قلب مردم و ایثارگران را شکستند

وی اعلام کرد: مجریان انتخابات بدانند قلب مردم و ایثارگران را شکستند و چطور خلاف مقررات مفسدان اقتصادی و اخلاقی و متهم به دست داشتن در فتنه ۸۸  را تایید صلاحیت کردند.

 

نصیری اظهار داشت: تایید صلاحیتی جمعی که دست و دلی ناپاک دارند حرکتی از پیش برنامه ریزی شده و همسو با اهداف دشمنان است.

 

این فرمانده گیلانی دفاع مقدس خاطرنشان کرد: از عملکرد هیئت اجرایی و نظارت شاکی هستیم و خواهان تجدید نظر در این زمینه هستیم.

 

 

*ج/شبستان

اضافه کردن دیدگاه جدید