جلسه هیئت چهارده معصوم (ع) آزادگان شهرستان بهشهر + تصاویر

۱۳۹۷/۰۷/۲۰
جلسات آزادگان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ،  جلسه هیئت چهارده معصوم (ع) آزادگان شهرستان بهشهر با حضور اعضای این هیات از ساعت هفت و نیم شب روز چهارشنبه مورخه ۱۸ / ۷ / ۹۷ به میزبانی آزاده نبی الله صفری دربهشهر بلوار جمهوری اسلامی کوچه جمهوری۶ اداره کار سابق به صرف شام برگزار گردید .

 در این مراسم با تلاوتی ایاتی از کلام الله مجید با ترجمه توسط برادر آزاده حاج قربان شعبانی خوانده شد.

 آزاده نبی الله صفری خاطرات اعزامی به سربازی در سال۶۵ و اسارت در اول شهریور ۶۷ و نحو انتقال به اردوگاه اسرا در تکریت و دیدن آزاده علی اصغر رضایی یکی از همکلاسی های دوران دبیرستان را برای دوستان آزاده بیان کرد.

 حق عضویت،کمک بلاعوض و اقساط ماهانه از اعضای صندوق هیات توسط برادر آزاده مهدی نوری زاده جمع آوری گردید.

آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه پیام آزادگان و مدیر هیات چهارده معصوم (ع) آزادگان بهشهر ضمن گرامی داشت یاد آقاعبدالله الحسین علیه السلام و شهدای کربلا ، آزادگان شهید و متوفی طرح های پیشنهادی در نیم سال دوم ۹۷ در جلسه اعضای هیات مدیره آزادگان بهشهر تصویب گردید را به شرح ذیل به اطلاع آزادگان رساند:

۱. سفر اردویی و زیارتی اعضای هیات آزادگان همراه با خانواده به مشهد مقدس ۲۲ تا۲۵ آبان۹۷ برگزار می گردد.

۲. با توجه به سخنران بودن حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن ابوترابی فرد در بعدازظهر روز پنج شنبه ۱۹ مهرماه ۹۷ در یادواره شهدای فرش محله و شهید دانشمند فاضل هاشمی نژاد در صورت امکان آزادگان و جانبازان عضو هیات با ایشان دیدار نمایند. 

۳. افزایش مبالغ وام عادی از یک میلیون به یک و نیم میلیون تومان با باز پرداخت ۲۰ ماهه و افزایش وام ضروری از مبلغ دو میلیون به سه میلیون تومان با بازپرداخت حداکثر سه ماهه هر ماه به یک نفر با تایید هیات مدیره صندوق پرداخت می گردد.

۴. با توجه به افزایش مبالغ وام عادی و ضروری به اعضای صندوق آزادگان ،مبلغ حق عضویت ماهانه اعضای صندوق از بیست هزار تومان به ۲۵ هزار تومان افزایش می یابد.

۵. جهت دیدار از آزادگان شهرستان بهشهر توسط نماینده موسسه پیام آزادگان در مازندران و اعضای هیات مدیره آقایان قاسمی و مظاهری برنامه ریزی نمایند.

۶. یادواره آزادگان شهید و متوفی استان مازندران با مشارکت نمایندگی موسسه پیام آزادگان مازندران و هیات آزادگان شهرستانها به میزبانی هیات آزادگان آمل از ساعت۱۶لغایت ۱۸ روز دوشنبه ۲۳مهرماه۹۷ همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین آزاده غفار علی شعبانی در امامزاده ابراهیم (ع) آمل برگزار می گردد.

۷. یادواره ۲۴ شهید محله زیروان بهشهر همزمان با دو شهید آزاده علی اصغر بابایی و مهندس عباسعلی مظلومی با سخنرانی مهندس چمران در گلزار شهدای زیروان برگزار که کلیه آزادگان بهشهری در این یاواره دعوت هستند.

در ادامه آزاده مزیدها گزارشی از شرکت خودکفایی، امتیازات شرکت نمایندگی بیمه پوشش گستر مینو به آزادگان وفراخوان ایجاد دفاتر این شرکت در استان را به اطلاع آزادگان رساند. ‌

قرائت زیارت عاشورا توسط برادر آزاده رضا اکبرنژاد از دیگر برنامه های این هیات بود. 

 میزبان جلسه برادر آزاده نیی الله صفری با پذیرایی شام از آزادگان و در پایان قرائت دعای سلامتی آقا امام زمان ( عج ) جلسه به پایان رسید .

 

* آ 

اضافه کردن دیدگاه جدید