توانمندسازی ایثارگران در دستور کار بنیاد است

۲۰۱۸/۰۱/۰۹

غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در کارگاه آموزشی مددکاران استان قزوین و معتمدین معین همیار که با عنوان توانمندسازی سالمندان برگزار می شود، گفت: جامعه ایثارگران حق بزرگی بر گردن ما دارند زیرا در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی نقش بسزایی ایفا کردند.

وی با بیان اینکه خدمت با کیفیت و مطلوب به جامعه ایثارگران مهمترین دغدغه بنیاد است، افزود: مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران تلاش می‌کنند با اتخاذ راهکارهایی خدمات‌رسانی خوبی به این قشر معظم جامعه داشته باشند.

حقایق‌پور رفع مشکلات جامعه ایثارگران و پاسخگویی به درخواست‌های آنها را از جمله وظایف بنیاد عنوان و بیان کرد: بنیاد تلاش دارد تا با توانمندسازی خانواده‌های شهدا و ایثارگران آنها را در برطرف کردن مشکلات‌شان توانمند کند.

وی با اشاره به اینکه جامعه امروز به سمت سالمندی حرکت می‌کند، گفت: جامعه ایثارگران نیز از این وضعیت مستثنی نیستند به همین دلیل کارکنان بنیاد باید اصول برخورد با آنها را یاد بگیرند تا بتوانند خدمات‌دهی مطلوبی داشته باشند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه توانمندسازی خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دستور کار بنیاد است، گفت: باید بسترهای لازم فراهم شود تا این قشر معظم جامعه بتوانند مشکلات‌ را خودشان رفع کنند.

وی با اشاره به اینکه اشتغال ایثارگران مهمترین چالش بنیاد است، گفت: کارآفرینی مهمترین راهکار رفع مشکلات بیکاری خانواده‌های شاهد و ایثارگر است به همین دلیل بنیاد در این راستا اقدامات مختلفی را انجام می‌دهد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه برگزاری کلاس‌های آموزشی توانمندسازی برای جامعه ایثارگران مفید است، گفت: این کلاس‌ها باید مداوم و کاربردی باشد تا در این راستا بتوانیم نتایج خوبی را به دست آوریم.

گفتنی است، در این جلسه محمدرضا علی‌اکبربیک معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین حضور داشت و مطالبی پیرامون توانمندسازی سالمندان بیان کرد.

 

*ج/ایثار

اضافه کردن دیدگاه جدید