تقدیر نماینده پیام آزادگان از فرزند آزاده مازندرانی

۱۳۹۵/۱۲/۰۹

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان، آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه فرهنگی هنری پیام آزادگان یکشنبه ۸ اسفند ۹۵ طی مراسمی با حضور روحانی آزاده حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن میرسید از قم، کتابی رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان سوادکوه وجمعی از آزادگان شهرستانهای سوادکوه و قائمشهر، از مهدی بابایی، فرزند آزاده چنگیز بابایی هتکه لویی، دانشجوی رشته دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در جشنواره ملی ایثار به رتبه برتر علمی دست یافته است، تقدیر به عمل آورد.

 در این مراسم، آزاده حجت الاسلام والمسلمین  میرسید عامل موفقیت علمی این فرزند آزاده و نظایر او را خانواده های ایشان و ویژگی های تزکیه نفس و ایثارگری آنان دانست و گفت: پدر و مادرهای شما تزکیه دارند که شماها را تربیت کرده اند و به این موفقیت رسیده اید.

میرسید افزود: امروز باید در دانشگاه همانند پدرتان که روزی در خانواده و  جبهه به تزکیه نفس پرداخت، شما هم به  تزکیه بپردازید و به موازات موفقیت علمی، در راه رشد معنوی تا پایان عمر گام بردارید.

آزاده جعفر مزیدها نماینده موسسه پیام آزادگان در مازندران نیز در این مراسم گفت: شما جوانان و آینده سازان این مملکت باید راه شهدا و ایثارگران را در عرصه ایثار و شهادت ادامه دهید.

نماینده موسسه فرهنگی پیام آزادگان در مازندران بویژه خطاب به فرزندان آزادگان تاکید کرد: شما فرزندان آزاده که بخشی از جامعه  ایثارگران ایران اسلامی هستید، باید نمونه های درخشان کشور در همه عرصه ها نیز باشید. مزیدها با یادآوری اینکه همه آحاد ملت ما مدیون جامعه ایثارگران در خلال هشت سال دفاع مقدس، صبر و پایداری آزادگان، تحمل بی پدری فرزندان شهدا، صبر و بردباری پدران و مادران شهدا و رنج و تحمل جانبازان جنگ هستند، افزود: جوانان ایرانی با سرمشق گرفتن از جوانان دوران دفاع مقدس و ایثارگری و جانفشانی در عرصه هایی نظیر حادثه پلاسکو و دفاع از حریم عتبات عالیات، یاد و خاطره نوجوانان و جوانان دفاع مقدس را زنده می کنند.

مزیدها همچنین تاکید کرد: اگر می خواهیم خون شهدا را حفظ کنیم باید به دنبال کسب علم باشیم و در همه مراحل زندگی توکلمان به خدا باشد  و او را مددکار خود بدانیم؛ چرا که تنها خدا ناظر است.

 پس از این سخنان، با اهدای لوح تقدیر و چفیه به عنوان نماد ایثار و مقاومت، از مهدی بابایی هتکه لویی فرزندآزاده و جانباز و دانشجوی رشته دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به پاس موفقیت در جشنواره ملی ایثار، تقدیر بعمل آمد. 

این فرزند آزاده و دو دانشجوی دیگر، فاطمه نقی پور درزی دانشجوی رشته دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل و زهرا الله قلی پور دانشجوی رشته دارو سازی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با کسب رتبه های برتر علمی شاهد وایثارگر کلان منطقه یک آمایشی کشور، به جشنواره ملی ایثار راه یافتند.

پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان

اضافه کردن دیدگاه جدید