تقدیر از آزادگان سرافراز شرکت برق منطقه ای خوزستان‏

۱۳۹۵/۰۶/۰۲

بمناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی در مراسمی با حضور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از ده نفر از آزادگان سرافراز این شرکت تجلیل بعمل آمد .

در ابتدای این مراسم موسی احمدی راد مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران و فرمانده بسیج این شرکت با تبریک سالروز ورود این عزیزان به میهن اسلامی وارایه گزارشی کوتاه از وضعیت آزادگان شرکت گفت : باگذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، ما همچنان آثار عنایات پروردگار را بوضوح می بینیم وتاکنون همواره به یاری خداوند متعال همه توطئه های دشمنان برملا و خنثی شده که این کار با رشادت و ازخود گذشتگی های شهدا ، ایثارگران و شما آزادگان سرافراز و سربازان گمنام امام زمان ( عج) صورت پذیرفته است .

 

وی به بیان جمله ای از مقام معظم رهبری در این خصوص پرداخت وگفت : “ شما آزادگان آبرومند وسربلند برگشتید وپیش دشمن آبروی ملت را حفظ کردید ، اینها ارزشمند است ، عزیزان مثل گذشته به خدا توکل کنید و با خدای خود ارتباطتان را حفظ کنید ، دست آورد دوران اسارت را مثل ذخیره ارزشمند برای خودتان نگهدارید وامیدوارم نظام اسلامی بتواند از این سرمایه های ذیقیمت به بهترین وجه استفاده لازم را برای پیشرفت وتعالی ایران اسلامی ببرد “ .

 

در ادامه محمود دشت بزرگ مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز با تجلیل از مقام آزادگان همیشه سرافراز شرکت گفت : آزادگان به تعبیری مدرسان و مربیان مکتب ایثار ، رشادت ورادمردی و نیز راویان و سند زنده مظلومیت ملت ایران والگوی صبر و وفاداری به انقلاب و امام (ره) هستند .

 

وی افزود : هنگامی که صحبت از آزادگان به میان می آید واژگانی طلایی در فرهنگ ایرانی و اسلامی به ذهن می آیند مانند سنگر ، شلمچه ، خرمشهر ، سرپل ذهاب ، مهران ، هور و وجود عزیزان آزاده باعث می شود هرگز این تعابیر و واژه ها را فراموش نکنیم .

 

دشت بزرگ ادامه داد : تکریم و تجلیل از آزادگان ، بزرگداشت شعائر اسلامی است و هر یک از شما آزادگان درجمع ما شهدای زنده هستند و حضورتان به ما احساس غرور وقدرت میدهد تا در عرصه های مختلف درمقابل دشمنان نظام و کشور احساس ضعف ننماییم .

 

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود : باید طوری عمل کنیم که فرهنگ ایثار وشهادت در نسل های بعدی ما باقی بماند و واژه مقاومت که درسال اقتصاد مقاومتی نیز آمده است سرلوحه ما در سنگر کار وتلاش درعرصه های خدمت و سازندگی باشد و ضمن حفظ دستاوردهای انقلاب ،توطئه های دشمنان راخنثی نموده وباعث رشد وشکوفایی بیشتر ایران عزیز گردیم .

 

در ادامه مراسم تنی چند از آزادگان شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز به بیان خاطراتی از دوران اسارت وگوشه ای از دشواریها و شکنجه های دشمن بعثی پرداختند ودر پایان توسط مدیر عامل این شرکت هدایایی در تجلیل از این بزرگواران به آنان اهداء شد .

 

گفتنی است این مراسم به همت شورای فرهنگی شرکت و با حضور سروش مشاور مدیر عامل و عضو هیئت مدیره ، خورسند معاونت منابع انسانی وعضو هیئت مدیره ، بلادی موسوی معاونت برنامه ریزی وتحقیقات ، منگری مدیریت حراست وامور محرمانه ، معرف مدیردفتر هیئت مدیره ومدیرعامل، ناهید غلامحسین مدیر روابط عمومی برگزار شد.

 

 

*ک/ ابتکار

اضافه کردن دیدگاه جدید