بیانیه هیئت شاهد لنگرود در محکومیت بدعهدی آمریکا

۱۳۹۵/۰۹/۱۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان، هیئت شاهد متوسلین به حضرت موسی بن جعفر (ع) لنگرود با صدور بیانیه ای، بدعهدی جدید و نقض برجام از سوی آمریکا را به شدت محکوم کرده است.
نسخه ای از این بیانیه که آزاده و جانباز لنگرودی اسماعیل یکتایی برای پیام آزادگان ارسال نموده، بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
عزت امروز ایران اسلامی حاصل خون شهدای والامقام است و پایمال کردن آن با تسلیم در مقابل شیطان بزرگ خیانت به خون شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
امید آن داریم با عبرت گرفتن از نتیجه اعتماد به دشمن و گره زدن اقتصاد و مشکلات کشور به بیگانگان، با سرمشق قرار دادن منویات امام خامنه‌ای و پیشبرد اقتصاد مقاومتی در جهت اقتدار همه‌جانبه کشور بدون دل بستن به بیگانگان تلاش شود.
خطاب به دشمنان قسم‌خورده ملت و جیره‌خواران داخلی‌شان اعلام می‌داریم که هرگز تسلیم استکبار و شیطان بزرگ آمریکا نخواهیم شد و راه سرخ سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) دورنمای حرکت ما تا تحویل انقلاب به حضرت ولی‌عصر (عج) خواهد بود.
در پایان ضمن محکوم کردن بدعهدی جدید و مسبوق به سابقه آمریکایی‌ها و هم‌پیمانانشان، تبعیت کامل خود را از رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را اعلام داشته و از دولت و مجلس محترم خواستار واکنش مناسب و انقلابی در مقابل این نقض عهد دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی ایران هستیم.
والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

 

پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان

اضافه کردن دیدگاه جدید